Dora City Eskişehir / Atabir İnşaat

Atabir İnşaat firmasının Dora City Eskişehir projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Dora City Eskişehir

Dora City Eskişehir projesinin fiyat listesi!

Konut Projeleri Eda Yalçın 17.07.2017
Atabir İnşaat imzası taşıyan Dora City Eskişehir projesi Temmuz 2018’de teslim ediliyor.
Atabir İnşaat tarafından hayata geçirilen Dora City projesi 10 bin 870 metrekarelik arsa üzerinde kuruluyor. 8 blokta 64 konuttan meydana gelen projenin tamamı 3+1 daireden  oluşuyor. Daire büyüklükleri brüt 184 metrekare, net 145 metrekare büyüklüğe sahip olan proje Temmuz 2018'de teslim edilecek. Projenin daire fiyatları 375 bin liradan başlayıp 400 bin liraya kadar yükseliyor.

Eskişehir Odunpazarı'nda yükselen Dora City Eskişehir projesi doğayla iç içe bir yaşam sunuyor. Modernlik ve doğallığın buluştuğu projede depreme dayanıklı binalarıyla öne çıkıyor. Çocuk oyun alanları, yürüyüş parkuru, voleybol sahası, basketbol sahası, tenis kortu gibi birçok ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek kaliteli bir yaşam alanı sunuyor. Projede Şehit Yalçın Baykuş İlkokulu ve TOKİ Şehit İsmail Tetik Anadolu Lisesine oldukça yakın mesafece konumlanıyor. Proje tamamlandığında yatırımcısına ise en az 1.000 lira kira getirmesi bekleniyor.

 

dora city eskişehir atabir inşaat