rengi antalya projes
Haberler / Konut Projeleri / Doğa burada, hayat burada! Yeni eviniz Rengi Antalya!

Doğa burada, hayat burada! Yeni eviniz Rengi Antalya!

Konut Projeleri 07.12.2020 16:28

''Rengi Antalya ise Yaşamaya Değer'' sloganıyla satışların devam ettiği Rengi Antalya projesinde teslimler başladı.

Antalya'nın değeri hızla yükselen bölgesi Döşemealtı'nda hayata geçirilmekte olan Rengi Antalya projesinde cazip fırsatlarla satışlar devam ediyor. Yemyeşil doğan yanı başında hayata geçirilen ve mimari konseptiyle öne çıkan Rengi Antalya'da teslimler başladı. Ayrıca projede tapu teslimleri de hemen gerçekleştiriliyor.

rengiantalya

8 blok şeklinde tasarlanan ve Antalya'nın en iddialı projeleri arasında yer alan Rengi Antalya'da konutlarla birlikte tüm ihtiyaçlara cevap verecek ticari alanlar da bulunuyor. Projede, özenle tasarlanmış birbirinden farklı konut alternatifleri bulunuyor. Dev proje, Karaarslan İnşaat tecrübesi ve güvencesiyle hayata geçiriliyor.

rengiantalya1

Ekstra geniş kullanım alanına sahip konutların bulunduğu Rengi Antalya, konut alıcıları tarafından büyük talep görüyor. 2 bin metrekarelik Kızıl Çam Ormanı'nın içerisinde yer alan Rengi Antalya projesi, prim açısından da alıcısına kazandıracak.

Yüksek malzeme kalitesi, geniş sosyal alanları, çocuk oyun alanları gibi alternatiflerin yer aldığı Rengi Antalya projesi ‘'Rengi Antalya ise Yaşamaya Değer'' sloganıyla ev sahiplerini bekliyor.

Tıkla, formu doldur, fırsatı yakala!