DKY On Kağıthane projesinin ön cephesi

DKY On, ‘şehirli konsepti’ ile ezber bozacak

Konut Projeleri Emine Pile 24.09.2015
İbrahim Dumankaya Holding bünyesinde faaliyetlerini sürdüren DKY İnşaat, Kağıthane’de ‘yeni nesil şehirli yaşam konsepti ile sektöre yenilik getiriyor
DKY İnşaat, Kağıthane'de satın aldığı Beşler Sucuk fabrikasının arazisinde 205 konutluk projeye imza atacak. ‘Hayata açık' sloganı ile yola çıkan DKY On projesi yepyeni bir konsept ile dikkat çekecek. Daire ve ofislerden meydana gelecek olan proje 10 bin metrekare alan üzerinde yükseliyor. Ayrıca ofis alanlarında yaklaşık bin 200 metrekarelik “Work'On” adı verilen ortak çalışma alanları yer alıyor. 

Klasik konutlardan çok farklı 

Klasik konut anlayışına farklılık getirecek olan proje gelişime açık bir proje olacak. DKY On Kağıthane ile hayata geçecek konseptte ‘dünyanın ilk dijital topluluk portalı' oluşturulacak. Projede yaşayanlar, ilgi alanlarına göre etkinlikler düzenleyip, sosyal kulüpler oluşturup, sürekli etkileşim halinde olabilecek. Birçok paylaşım ekonomisi uygulaması tek bir ugulama aracılığı ile sunulacak. 

Yenilikçi sosyal kullanım alanları ile dikkat çeken DKY On Kağıthane, 1+1 ve 2+1 konut tipinden oluşacak. 4 bin 7500 metrekare ofis ve bin 450 metrekare ticari alanı bulunan projede teslimler ise Aralık 2017'de başlayacak. 

DKY On Kağıthane İbrahim Dumankaya Dumankaya Holding