DKY Kartal / DKY İnşaat

DKY İnşaat firmasının DKY Kartal projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
DKY Kartal

DKY Kartal’da 50 adet daire için fırsat!

Konut Projeleri Emine Pile 01.10.2015
DKY İnşaat tarafından Anadolu Yakası’nın en hızlı gelişen ilçelerinden Kartal’da hayata geçirilen DKY Kartal projesi 331 konuttan meydana geliyor.
Anadolu Yakası'nın en değerli noktalarından Kartal'da, beklentilerinizin de ötesinde bir proje: DKY Kartal... "Her şeyin bir tık fazlası" sloganı ile dikkat çeken proje E5, TEM ve Sahil Yolu'nun kesişme noktasında bulunuyor. Her katta deniz ve Adalar manzarası sunan DKY Kartal projesinde bazı daireler ise çift cepheden manzaraya sahip bulunuyor. 

10 bin lira peşinatla ev sahibi olun 

DKY Kartal'ın manzaralı teras ve bahçe kat daireleri ile DKY Kartal Ofis bloğunu cazip avantajlarla ilk defa satışa sunan DKY İnşaat, 10 bin lira peşinatla ev sahibi olma imkanı sağlıyor. Peşin ödemelerde yüzde 15 indirim uygulanan projede 60 ay sıfır faiz ve esnek ödeme avantajı sunuluyor. Tüm fırsatlar 50 adet daire için 31 Aralık 2015 tarihine kadar geçerli olacak.

İstanbul Kartal'da M1 Merkez Kartal AVM, Praktiker ve Real Hipermarket'e komşu konumda hayata geçirilen DKY Kartal, 4 blok olarak yükseliyor. 2+1, 3+1, 4+1, 5+1 ve 6+1 konut tipinden oluşan proje hemen her ihtiyaca cevap veriyor. Ailelere yönelik olarak olarak tasarlanan projede 1+1 daireler bulunmuyor. Arsa alanı 21 bin 600 metrekare olan DKY Kartal'da daire büyüklükleri 98 metrekareden başlıyor. 

DKY Kartal Dumankaya