Vadikule Kartal / Estanbul Yapı - Kelkit Vadisi Petrol

Estanbul Yapı - Kelkit Vadisi Petrol firmasının Vadikule Kartal projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
DKY Kartal

DKY Kartal fiyat listesi!

Konut Projeleri Ayşe Özlem Kuruca 28.03.2015
DKY İnşaat güvencesiyle Anadolu yakasının yükselen değeri Kartal’da hayata geçirilen DKY Kartal’da fiyatlar 385 bin 750 liradan başlıyor.
Anadolu yakasının en değerli yerlerinden Kartal'da hayata geçirilmekte olan DKY Kartal projesi eşsiz manzarasıyla dikkatleri üzerine çekiyor. 

“Her şeyin bir tık fazlası" sloganıyla yola çıkan projenin en dikkat çekici özelliği "+1,5" kavramını ortaya çıkarması. DKY Kartal'da  yer alan dairelerin 5 ile 7 metrekarelik balkonları bulunuyor. Bu balkonlar yaz-kış kullanımına uygun olarak camla kapanıyor. Salon ve mutfaktan balkona direk geçiş sağlanan bu balkon alanları dairelere ek yaşam alanları kattığı için projedeki daireler 2+1,5, 3+1,5, 4+1,5, 5+1,5 ve 6+1,5 olarak açıklanıyor.

Metroya  sadece 200 metre yürüyüş mesafesinde olan projede teslimlerin 2017 yılının Aralık ayında gerçekleşmesi planlanıyor.

Arsa alanı 21 bin 600 metrekare olarak açıklanan projede fiyatlar 385 bin 700 lira ile 2 milyon 159 bin 500 lira arasında değişen fiyatlarla alıcıların karşısına çıkıyor.

İşte DKY Kartal'ın fiyat listesi;

Ayşe Özlem Kuruca/Emlaktasondakika

DKY Kartal DKY Kartal fiyatları DKY Kartal ne kadar DKY İnşaat Kartal satılık daire