DKY Ada Kartal / DKY İnşaat

DKY İnşaat firmasının DKY Ada Kartal projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
dky cadde projeleri

DKY İnşaat'tan Cadde'ye 3 yeni proje!

Konut Projeleri Sinem Öztürk 10.02.2016
DKY İnşaat, Kadıköy'ün Erenköy, Suadiye ve Göztepe semtlerine 3 yeni proje inşa etme hazırlığında.
"DKY" markasıyla Anadolu Yakası'na adeta çıkarma yapan DKY İnşaat, kentsel dönüşüm çalışmalarına ağırlık verdi. Kartal'ın sahil kesimindeki DKY Ada ve DKY Sahil projeleri için ön talep toplayan firma, rotayı Kadıköy'e çevirdi. 

DKY İnşaat, Kadıköy'ün en eski semtlerinden Erenköy, Suadiye ve Göztepe'de üç yeni proje inşa edecek. DKY Cadde Göztepe 05, DKY Cadde Suadiye 12 ve DKY Cadde Erenköy 86 projeleri için ön talep toplanıyor. Projelerin detayları lansman döneminde belli olacak. 

DKY Cadde Göztepe 05


DKY Cadde Göztepe 05 adı verilen konut projesi tek blokta 30 konuttan meydana geliyor. Yaklaşık 3 bin metrekare inşaat alanına sahip olan projenin 2 milyon dolar bedelle inşa edilmesi planlanıyor. Proje kapsamında çevre düzenlemesi ve otopark alanları yer alacak. DKY Cadde Göztepe 05 projesi alanında mevcut bina yıkım çalışmaları devam ediyor.


DKY Cadde Suadiye 12


DKY İnşaat'ın Suadiye'de Kavisli Sokak'ta inşa edeceği DKY Cadde Suadiye 12, tek bloktan oluşan butik bir proje. Bağdat Caddesi'nin üst kısmında bulunan proje, Suadiye Tren İstasyonu'nun yanı başında yer alıyor. Bir kentsel dönüşüm projesi olan DKY Cadde Suadiye 12, Bağdat Caddesi'ndeki konumuna uyumlu olarak lüks ve modern bir konsepte ev sahipliği yapıyor. Projedeki daireler tamamı 3+1 tipinde. Üç farklı tipteki daireler brüt 74 ila 100, net 63 ila 89 metrekare büyüklüğe sahip. 


DKY Cadde Erenköy 86


Erenköy'de hayata geçirilen DKY Cadde 86 projesi 2 milyon dolar yatırım bedeline sahip. Kaba inşaat çalışmaları devam eden proje, tek blokta 30 daireden meydana geliyor. Projenin bu yıl içinde teslim edilmesi planlanıyor. DKY Cadde 86 projesi kapsamında çevre düzenlemesi ve otopark alanları bulunuyor. 

DKY İnşaat DKY Cadde projeleri