Huzurlu Marmara / Huzurlu İnşaat A.Ş.

Huzurlu İnşaat A.Ş. firmasının Huzurlu Marmara projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Huzurlu Marmara

Dışı doğa, içi tasarım harikası: Huzurlu Marmara

Konut Projeleri Emine Pile 26.06.2016
Huzurlu İnşaat tarafından Beylikdüzü’nde inşa edilen Huzurlu İnşaat, 500 daireden meydana geliyor.
Gayrimenkul yatırımcılarının gözdesi haline gelen ilçelerden Beylikdüzü'nde yükselen Huzurlu Marmara, hızla ilerliyor. Anadolu'da binlerce konuta imza atan Huzurlu İnşaat A.Ş.'nin bölgenin en değerli noktasında inşa ettiği proje 2+1'den 4+1'e kadar farklı dairelerden oluşuyor. Her bütçeye uygun alternatiflerin yer aldığı Huzurlu Marmara'da daire büyüklükleri ise 97 metrekareden 177 metrekareye kadar değişiyor.

AHŞABIN SICAKLIĞI DIŞ MİMARİYE YANSIDI 

Yeni evli çiftler için de geniş aileler için de alternatifler bulunan projede tasarım da tam istediğiniz gibi. Dış mimarisi Arkiteam Mimarlık'a ait olan proje dış cephesinin sıcaklığıyla da beğeni topluyor. Ahşap görünümlü malzemelerle cephenin hareketlendirildiği projede standart bina algısının yerine daha sıcak bir ortam sunuluyor. Otomatik jeneratörü, ses ve ısı yalıtımı, zevkli dekorasyonu, ankastre ürünleri, dolapları ve lüks malzemeleriyle tasarım harikası olan Huzurlu Marmara'da ayrıca güvenliğiniz 7/24 kameralar ile sağlanıyor. 

‘Geleceğin Florya'sı olarak nitelendirilen bir bölgede yer alan projede deniz manzaralı daireler, yeşille buluşuyor. Projenin yüzde 85'i yeşil alanlara ayrılıyor. Spor, sağlık, eğitim, sanat, eğlence, alışveriş adına aradığınız her şeyi bulabileceğiniz Huzurlu Marmara'da geniş caddeler, bulvarlar, yeşil alanlar, açık pazarlar tüm ihtiyaçlarınıza cevap veriyor. 

 
Emlaktasondakika.com/Emine Pile

Huzurlu Marmara Huzurlu İnşaat Beylikdüzü Huzurlu Marmara