EVvel İstanbul / İntaya - EYG Yapı - İntes

İntaya - EYG Yapı - İntes firmasının EVvel İstanbul projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Evvel İstanbul

Dev projelerin odak noktası: Evvel İstanbul!

Konut Projeleri Zeynep Karabağ 02.03.2015
Türkiye’nin en sağlam zeminine sahip Başakşehir’de Yeni İstanbul kuruluyor!
3. Köprü'den 3. Havalimanı'na, Kanal İstanbul'dan Kuzey Marmara Otoyol Projesi'ne kadar dev projelere ev sahipliği yapan bölgenin odağındaki Evvel İstanbul, ulaşım, eğitim, sağlık ve sosyal olanaklara yakınlığı ile hayat kalitesini bir adım öne çıkarıyor. Proje, Başakşehir'de Şehir Meydanı ve Şehir Parkına komşu hem de Sağlık Kent'e sadece 1 km uzaklıkta.

Emlak Konut GYO, İntaya, EYG, İntes hasılat paylaşımı ortaklığında Başakşehir'de başlatılan proje, ‘Evvelce nasılsa, Evvel İstanbul'da fazlasıyla' sloganıyla sokaklarından sosyal alanlarına geçmişin değerlerini günümüzün konforuyla buluşturan 678 konut ve 10 ticari üniteden oluşuyor. 

evvel istanbul

Başakşehir Şehir Meydanı 

Başakşehir, Türkiye'de adından çokça söz ettirecek bir kent meydanına da ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Planlı bir şehir meydanı olarak inşa edilecek meydan altyapı ve ulaşım ağı ile 2016 yılında tamamlanacak. 

Şehir Parkı

Yeni İstanbul'un merkezi Başakşehir'de, şehir meydanının hemen bitiminde 372 bin metrekare büyüklüğünde bir şehir parkı da yapılacak. Bu devasa parkta, yürüyüş ve bisiklet yolları, spor ve dinlenme alanları, ve ticari üniteler yer alacak.  

Sağlık Kent'te 8 önemli hastane yer alacak

İkitelli'de, Olimpiyat Stadı'nın kuzeydoğusunda yer alan Sağlık Kent'te, onkolojiden çocuğa, kadın doğumdan, kalp damar hastalıklarına, fizik tedaviden nörolojiye kadar 8 önemli branşta hastane yer alacak. 

3. Havalimanına ulaşım çok kolay olacak

Başakşehir'de gelişen raylı sistem hattı yatırımlarının ise ulaşımı daha hızlı, kolay ve konforlu hale getirmesi bekleniyor. Marmaray ve İstanbul Metrosu ile entegre edilecek raylı sistemlerle 3. Havalimanı'na ise 15 dakikada ulaşılabilecek.

Üçüncü köprü bağlantı yolunun çok yakınından geçeceği Evvel İstanbul, metro durağına sadece 200 metre uzaklıkta yer alıyor.

Lansman fiyat avantajları devam ediyor

1+1'den 5+1'e dairelerin büyüklüğünün 62 metrekare ile 223 metrekare arasında değiştiği projede başlangıç fiyatları ise 230 bin TL'den başlıyor. Lansman fiyat avantajları halen devam eden projenin 2016 yılı sonunda teslim edilmesi hedefleniyor. 

Evvel İstanbul İletişim Bilgileri;

Web: http://www.evvelistanbul.com/
Telefon: 0212 924 16 16

Evvel İstanbul satılık daire