Büyükyalı İstanbul / Özak GYO - Yenigün İnşaat - Ziylan Gayrimenkul

Özak GYO - Yenigün İnşaat - Ziylan Gayrimenkul firmasının Büyükyalı İstanbul projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
büyükyalı istanbul projesinin havadan görünümü

Denizle birleşen proje; Büyükyalı İstanbul!

Konut Projeleri Uğurcan Tokay 08.03.2016
Kazlıçeşme'nin merakla beklenen projesi Büyükyalı İstanbul'da ilk olarak 492 konut satışa açılacak. Projede Nişantaşı tarzında evler olacak.
Özak GYO, Yenigün ve Ziylan ortaklığında Emlak Konut GYO'nun Zeytinburnu Kazlıçeşme arsasında inşa edilmekte olan Büyükyalı İstanbul, bugün basın mensuplarıyla bir araya geldi. Fransa'nın Cannes kentinde düzenlenecek MIPIM 2016 Fuarı'nda da tanıtılacak olan proje etap etap satılacak.

Arama konferansı yaptık, ilk olarak 492 birim satılacak

İlk bölümünde 492 birimin satışa açılacağı Büyükyalı'da fiyatlar ve ödeme seçenekleri henüz belli değil. Küçükyalı bölgesinin hemen karşısında kaldığı için Büyükyalı ismini alan projeyle ilgili Özak GYO Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Akbalık “Burada deniz semti oluşturmak istiyoruz. Arsamızın büyüklüğü 111 bin metrekare. Burada ihaleyi kazandıktan hemen sonra bir arama konferansı yaptık. Ve sonucunda elimize 37 sayfalık bir sonuç geçti. Bu rapora göre hareket ediyoruz” ifadelerini kullandı.

büyükyalı projesindeki avlu

Büyükyalı İstanbul projesinde ihtiyaçlara cevap verecek ticari birimler yer alacak...

Chapman Taylor imzası taşıyor

Projenin hazırlanma sürecinde 6 firmanın rol aldığını dile getiren Ahmet Akbalık “Büyükyalı İstanbul'u Chapman Taylor tasarladı. Firma, şehir planlama ve peyzaj alanında önemli işlere imza attı. Londra, Paris ve Manchester ofisleri Büyükyalı için çalışmalarını sürdürüyor” diye konuştu.

Siluete dikkat ettik, en yüksek blok 55 metre

Proje kapsamında Nişantaşı tarzında yapıların olduğunu belirten Akbalık “Dışarıyla bağlantılı ancak kendine özgür bir tasarımı olan yapıların bulunacağı Büyükyalı'da ‘4 mahalle, 1 semt' konsepti hazırladık. Projemizin iç mimarisinde 4 farklı tasarım olacak. Yatırımımızda en yüksek blok 55 metre olacak. Burada siluet konusuna çok dikkat ettik ve tüm kuralları dikkate alarak tasarım yaptık” ifadelerini kullandı.

<a href='https://www.emlaktasondakika.com/haber-ara/?key=b%c3%bcy%c3%bckyal%c4%b1+istanbul'>büyükyalı istanbul</a>un avlusu

Proje içerisinde geniş yeşil alanlar yer alacak...

Denize entegre olacak

Arsa içerisinde kalan tarihi yapıların kamu kullanımına açık alanlara dönüşeceğini ifade eden Akbalık “Burada denizle entegre olabilmek için bir meydan, bir üst geçit olacak. Projenin tamamını 2019'da bitirmeyi hedefliyoruz. İnşaatımız tüm hızıyla devam ediyor” dedi.

5 tane özel deniz shuttleı bulunan Büyükyalı İstanbul projesine ait bir de marina yer alacak. Konumuyla öne çıkan proje, yabancı yatırımcılarında gözdesi konumunda.

Uğurcan Tokay / emlaktasondakika.com

büyükyalı istanbul büyükyalı istanbul fiyat büyükyalı istanbul özak Özak GYO Emlak Konut GYO Ahmet Akbalık