Queen Park / Uransan İnşaat

Uransan İnşaat firmasının Queen Park projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Queen Park

Denize sıfır algısını parka sıfır olarak değiştirdi!

Konut Projeleri Emine Pile 13.07.2015
Ankara Urankent’te lüks ve konforu bir arada sunan Queen Park Konut Projesi, ‘denize sıfır’ algısını, ‘parka sıfır’ olarak değiştiriyor.
Ankara'da nitelikli kounut projelerine imza atan Uransan AŞ, Urankent semtindeki 6'ncı projesi Queen Park ile konut sahiplerine ‘parka sıfır' proje sunuyor.  

Firmanın kendi isimleriyle anılan Urankent semtindeki 6'ncı projesi Queen Park, kaliteli kurgusunun yanı sıra, hemen önündeki 20 bin metrekarelik Mehmet Hacim Kamoy Parkı'yla da konut sahiplerini ‘parka sıfır' bir yaşama davet ediyor. 

Ülke genelinde başarılı projelere imza atan Uran Holding bünyesindeki Uransan AŞ, bölgede Urankent 1. Etap, Prestij, Elit, Mirage Bahçe ve Royal Plus konutlarının ardından şimdi de bölgenin ‘en iyi' projesi Queen Park'a imza atıyor.

Saray konforunda yaşam başlıyor

Uransan AŞ Satış ve Pazarlama Müdürü Gazi Çelik, Queen Park'ın Başkent'in en seçkin projelerinden biri olacağının altını çizerek, “Queen Park, üzerinde uzun süre titiz çalışmalar yapılarak projelendirildi. Her detayı düşündüğümüz Queen Park, saray konforunda yaşamın kapılarını açacak. Proje, hemen önünde yer alan 20 bin metrekarelik Mehmet Hacim Kamoy Parkı'yla da bütünleşti. Tatil yörelerinde nasıl ‘denize sıfır' algısı değerliyse, Queen Park'la da Ankara ‘parka sıfır' projeyle tanışacak” dedi.

Çelik, konut sahiplerinin park içinde açık havada sosyalleşme olanağı bulacağını kaydederek, şunları söyledi:
“Park, konforlu yaşamda yeni bir dönemi başlatarak bölgeyi ‘taçlandıracak' Queen Park'ta yaşayanların kapılarından çıkar çıkmaz ulaşabilecekleri bir konumda. Konut sahipleri evlerinden fazla uzaklaşmadan temiz havada spor yapma olanağı bulurken, çocuklar da güvenle oyun oynayabilecekler. Toplam 213 konuttan oluşacak Queen Park'ta ayrıca 1+1 dairelerde bile depoya yer verdik. Her blokta kapalı otoparka kadar inen asansörler, sauna, fitness salonu, Türk hamamı ve kamelyaların yanı sıra yazın açık, kışın kapalı yüzme havuzu, basketbol ve tenis sahaları ve çocuklara özel oyun parkları gibi detaylar da bulunuyor.”

Queen Park