Deniz İstanbul

Deniz İstanbul'da ilk etap Kalyon Evleri teslim ediliyor

Konut Projeleri Zeynep Karabağ 31.10.2016
Keleşoğlu Holding, İstanbul'un ilk ve tek sahil kasabası Deniz İstanbul'da teslimlere başladı.
Keleşoğlu Holding, inşaatına devam ettiği Deniz İstanbul'un ikinci etabı Mercan Konakları'nda yüzde 10 peşinat ile 120 ay için yüzde 0,70 veya 60 ay için yüzde 0,42 faiz oranları ile denizle buluşmak isteyen herkesi ev sahibi yapmaya hazırlanıyor.

İstanbul'un en hızlı gelişen bölgesi Beylikdüzü Yakuplu sahilde yeşil ile mavinin buluştuğu bir ortamda hayata geçen Deniz İstanbul sahil kasabası, hem yatırım hem de oturum amaçlı ev sahibi olmak isteyenlere dikkate değer bir fırsat sunuyor. 4 bin 619 adet konut ve 330 adet villadan oluşan, 135 bin metrekare akarsu yüzeyi ve kişi başına ortalama 15 metrekare yeşil alanı ile ferah bir yaşam vaat eden Deniz İstanbul, 1 milyon 200 bin metrekare alan üzerinde hayata geçiyor. Yatırım avantajının yanında ödeme kolaylıklarıyla da fark oluşturan Keleşoğlu Holding, Yakuplu sahil'de inşa ettiği Mercan Konakları'nda, yüzde 10 peşinat ile 120 ay için yüzde 0,70 veya 60 ay için yüzde 0,42 faiz oranları ile yerli ve yabancı birçok yatırımcının da yoğun talebi ile karşılaşıyor.

dursun keleş

Keleşoğlu Holding Yönetim Kurulu Üyesi Dursun Keleş, “Ege ve Akdeniz kıyılarındaki yaşam konforunu İstanbul'da sunan Mercan Konakları, yeşil ile mavinin iç içe geçtiği bir ortamda hayata geçiyor. Emsal projelere göre az yoğun olarak tasarlanan, binalar arası 25-60 metre mesafenin bulunduğu Mercan Konakları, ferah yaşam alanları ile birlikte güney yönelimi avantajı ile denizle iç içe bir yaşam vaad ediyor. Anahtar tesliminden bugünkü değerine oranla minimum %57 oranında prim yapacağını öngördüğümüz Mercan Konakları, yaşam getirisinin yanında yatırım getirisi de yüksek bir proje. Yapımı tamamlanan örnek dairemiz üzerinden Yakuplu sahilde nasıl bir yaşam kurgusu olacağını müşterilerimize hissettirmeye başladık ve onlara Mercan Konaklarında yaşamak için on iki nedeni şu şekilde sıralıyoruz; Marina, AVM, okul, hastane, deniz kenarı kafe&restoranlar, otel, Deniz İstanbul spor ve yaşam kulubü, kumsal, binicilik, su sporları kulübü, cami, deniz ve kara yolculuğunda kullanılacak shuttle hizmetleri.” dedi.

deniz istanbul

İLK ETAP KALYON EVLERİ TESLİM EDİLİYOR

Kalyon Evleri'ni teslim aldığı andan itibaren 20 ay gibi kısa bir sürede projeyi güncel inşaat trendlerine uygun bir şekilde yeniden dizayn ederek hak sahiplerine teslim etmeye başlayan Keleşoğlu Holding, Kasım 2017'de ise Deniz İstanbul Mercan Konakları birinci etabın teslimi için hazırlıklarını sürdürüyor.

Deniz İstanbul Keleşoğlu Holding