Deniz İstanbul Mercan Konakları / Keleşoğlu Holding

Keleşoğlu Holding firmasının Deniz İstanbul Mercan Konakları projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Deniz İstanbul

Deniz İstanbul’da 326 bin liraya daire!

Konut Projeleri Emine Pile 28.10.2016
Keleşoğlu Holding tarafından Beylikdüzü’nün en değerli bölgelerinden Yakuplu sahilde inşa edilen Deniz İstanbul hızla yükseliyor.
İstanbul'un deniz kıyısındaki en büyük projesi olan Deniz İstanbul, sahil kasabası hayalini gerçeğe dönüştürüyor. Etap etap büyüyen ve farklı konut tipleri ile dikkat çeken projede her etap farklı isimlerle adlandırılıyor. 

Deniz İstanbul'un ilk etabı Kalyon Evleri, ikinci etabı Mercan Konakları, üçüncü etabı ise Marina Evleri, villa, müstakil daire, az katlı apartman konsepti ile dikkat çekiyor. Toplam 1 milyon 200 bin metrekarelik arazi üzerinde inşa edilen proje 4.619 konut ve 330  villadan oluşuyor. 

1+1, 2+ ve 3+1 konutlardan oluşan projenin 1. etabı Kalyon Evleri, West İstanbul Marina'ya komşu konumda yükseliyor. Deniz İstanbul'un tam ortasında bulunan Kalyon Evleri'nde en küçük daire 81 metrekare olarak tasarlanıyor. 

Deniz İstanbul'un ikinci etabı Mercan Konakları projesi, az katlı apartman konsepti ile inşa ediliyor. 1+1'den 4+1'e kadar farklı daire seçenekleri sunan Deniz İstanbul'un Mercan Konakları etabı "Teras Bahçe" ve "Balkon Bahçe“ alternatifleri ile konak içinde müstakil bahçe ayrıcalığını sunuyor. Yapıların birbirlerinin görüşünü kesmeyecek şekilde konumlandırıldığı Mercan Konakları etabında okul, hastane, alışveriş merkezi, günübirlik çarşı, restaurant, kafeler, sosyal ve sportif kulüp gibi sosyal alanlar bulunuyor. 

Marina Evleri etabında ise "İdeal Villa" tanımı hayat buluyor. İkiz ve müstakil villalardan oluşan 3. Etapta 5 farklı villa seçeneği sunuluyor. Mimari açıdan çift kat yüksekliğindeki kolonları, doğal taş kaplamaları ve alaturka çatı kiremitleri ile klasik tarzın şıklığını modern yaşama uyarlayan Marina Evleri'nde sadece 5+1 konut tipi bulunuyor.

Tamamlandığında 5 bin konuttan meydana gelecek olan Deniz İstanbul'da en düşük daire fiyatı 326 bin liradan başlıyor. Uygun ödeme seçenekleri bulunan Deniz İstanbul, %10 peşinat ile 120 ay %0,70 veya 60 ay %0,42 faiz oranları ile iki farklı ödeme seçeneği sunuyor. Yatırımcısına yüksek kazanç getirecek olan Deniz İstanbul projesinde teslime kadar yüzde 50'nin üzerinde prim vadediyor.

Deniz İstanbul