Deniz İstanbul Kalyon Evleri / Keleşoğlu Holding

Keleşoğlu Holding firmasının Deniz İstanbul Kalyon Evleri projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
deniz istanbul

Deniz İstanbul Yakuplu'da kent hayatına yeni bir anlayış

Konut Projeleri Emine Pile 12.12.2016
Keleşoğlu Holding tarafından Beylikdüzü Yakuplu’da hayata geçirilen Deniz İstanbul, kent hayatını deniz ve doğa ile buluşturuyor.
İstanbul'un en büyük sahil kasabası sloganı ile dikkat çeken Deniz İstanbul, Marina Evleri, Mercan Konakları ve Kalyon Evleri etaplarından meydana geliyor. 

Kraft Mimarlık imzası ile şehrin içinde çevre ile uyumlu bir şekilde tasarlanan proje kent hayatına yeni bir anlayış getirecek. Tamamının 2021 yılında bitmesi planlanan projede yer alan Kalyon Evleri 2016'nın Ağustos ayında, Marina Evleri 2017 yılının Mayıs ayında, Mercan Konakları ise 2017 yılının Kasım ayında sakinleri ile buluşacak.

1 milyon 200 bin metrekarelik bir alana yayılan Deniz İstanbul projesi, Atatürk Havalimanı'na 17 kilometre, Taksim'e 30 kilometre ve Deniz Otobüsü İskelesi'ne 7 kilometre uzaklıkta bulunuyor. Toplam 1 milyon 200 bin metrekare alan üzerinde hayata geçirilen proje yerli-yabancı birçok yatırımcının yoğun talebi ile karşılaşıyor. 

4 bin 619 adet konut ve 330 adet villadan oluşan Deniz İstanbul, 135 bin metrekare akarsu yüzeyi ve kişi başına ortalama 15 metrekare yeşil alanı ile ferah bir yaşam vaat ediyor. 

 

deniz istanbul Keleşoğlu Holding