demir inşaat projeleri

Demir Romance ve Demir La Vida'da Kurban Bayramı fırsatı!

Konut Projeleri 10.09.2016 15:05

Demir İnşaat, Kurban Bayramı'na yönelik düzenlediği kampanya kapsamında, iki projesinde yüzde 25 peşin, 0,55 faiz ve 120 ay vade imkanı sunuyor.

Demir İnşaat'tan yapılan açıklamaya göre, şirket, Beylikdüzü'nde aşk temalı, akıllı ev teknolojisiyle inşa edilen Demir Romance ile Büyükçekmece'de yükselen Demir La Vida projelerine özel olarak Kurban Bayramı kampanyası düzenledi.

Eylül sonuna kadar geçerli olacak kampanya kapsamında, her iki projeden ev alanlar tutarın yüzde 25'ini peşin verip, kalan kısmını yüzde 0,55 faizle 120 ayda ödeyebilecek.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Demir İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Hamit Demir, söz konusu kampanyayla müşterilerine akıllı teknolojilerle donatılmış evde, yeni bir yaşama başlama fırsatı sunduklarını  belirterek, bu kapsamda Kurban Bayramına özel fırsatlar içeren kampanya başlattıklarını ve faizi yüzde 0,55'e indirdiklerini kaydetti.

Demir Romance

Beylikdüzü'nde akıllı ev teknolojisine sahip proje olan Demir Romance'de "1+1", "2+1", "3+1", "4+1", "4,5+1" gibi 14 farklı daire ve 28 villa seçeneği sunuluyor.

Aydınlatma, ısıtma ve soğutma sistemi kontrol altına alınarak yüksek oranda enerji tasarrufunun sağlandığı proje, E-5, metrobüs, okul ve dershaneler, tam teşekküllü iki hastane ve alışveriş merkezine yürüyerek 5 dakika, TEM bağlantı yoluna ise araçla 5 dakika mesafede yer alıyor. Ayrıca, site içerisinde bütün ihtiyaçları karşılayabilecekleri iş yerleri, sosyal alanlar, açık ve kapalı yüzme havuzları, tenis kortu, basketbol sahası, koşu ve bisiklet parkurları, kreş, servis bekleme alanı, çocuk oyun alanları, spor kompleksi, Türk hamamı ve sauna bulunuyor.

Demir La Vida

Kuzey Marmara Otoyolu ve 3. havalimanı gibi projelere yakınlığıyla yükselen yatırım bölgesi haline gelen Büyükçekmece'de yer alan Demir La Vida projesi de bulunduğu bölgeyi akıllı ev teknolojileriyle tanıştırıyor.Demir La Vida, 5 blokta 379 konut ve 29 ticari ünite olarak inşa edilirken, daire fiyatları 365 bin liradan başlıyor. Demir La Vida projesinde "1+1" daire tipinden "5,5+1"e kadar farklı ihtiyaçlara yanıt veren 15 farklı konut seçeneği bulunuyor.