Demir Romance / Demir İnşaat

Demir İnşaat firmasının Demir Romance projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Demir Romance sevgilileri

Demir Romance, ev alanları kış tatiline gönderiyor!

Konut Projeleri Zeynep Karabağ 11.02.2015
Demir İnşaat, İstanbul Avrupa Yakası’nın ilk akıllı ev projesi Demir Romance’tan ev alan çiftleri kış tatiline gönderiyor.
Beylikdüzü'nde ultra lüks bir yaşamın kapılarını aralayan Demir İnşaat, son projesi Demir Romance'ı, “Yaşamın vazgeçilmezi duygu ve sevgilerdir” fikrinden yola çıkılarak tasarladı. Şimdi, bu konsepte en uygun olan kampanyayı hayata geçiren Demir İnşaat, Demir Romance'dan ev alan sevgilileri keyifli bir kış tatiline gönderiyor.

Kış tatiline gönderiyor

Kampanya ile ilgili olarak Demir İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Hamit Demir; “Demir Romance, İstanbul'un aklı ve aşkı bir arada buluşturan projesidir. Biz, Demir Romance'de İstanbul'a olan aşkımızı ifade ettik. Şimdi de Sevgililer Günü'ne özel olarak hazırladığımız bu kampanyada müşterilerimizi de bu aşka ortak ediyoruz ve alacakları ev karşılığında onları 4 günlük keyifli bir kış tatiline gönderiyoruz.” dedi.

<a href='https://www.emlaktasondakika.com/haber-ara/?key=hamit+demir'>hamit demir</a>

Romantik proje: Demir Romance

Aşk temasıyla dikkat çeken Demir Romance'ta 60 ticari birim hizmet verecek. 7 bloklu projede, 779 rezidans konut ve 28 villa yer alıyor. 

Demir Romance içerisinde; fitness venter, spa, squash, basketbol sahası, tenis kortu, açık yüzme havuzu, kuru temizleme, güzellik merkezi, terzi, oyun odaları, kreş ve servis bekleme odası mevcut.

Demir Romance hamit demir