Delta Deluxe / Delta İzsiz Holding

Delta İzsiz Holding firmasının Delta Deluxe projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Delta Deluxe

Delta Deluxe ne zaman teslim edilecek?

Konut Projeleri Zeynep Karabağ 14.04.2015
Delta Deluxe projesinin inşaat çalışmalarını sizin için havadan görüntüledik.
İnşaat çalışmaları hızla devam eden Delta Deluxe, Esenyurt'ta Carrefoursa'nın hemen karşısında yer alıyor. 

Delta Şirketler Grubu tarafından hayata geçirilen Delta Deluxe projesi, zemin + 25 katlı 3 blok halinde yükseliyor. Blokların en üstte bulunan 3 katı penthouse dairelere ayrıldı. 

Emlaktasondakika.com ekibi Delta Deluxe projesinin son halini havadan görüntüledi.

Ekim sonu hedefleniyor!

Sözleşmede teslim tarihi yıl sonu olarak belirtilse de firma yetkilileri Delta Deluxe'un Ekim sonunda tamamlanarak sahiplerine teslim edileceğini belirtiyor. 

Örnek dairesi de hazır olan projede, 1+0, 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri sıralanıyor. 970 konut, 77 ticari birimin bulunduğu Delta Deluxe'te 4 katlı bir de ilk öğretim okulu yer alıyor. 

Delta Deluxe daire fiyatları

Site içerisindeki bu okul tamamlandığında devlete bağışlanacak. 6 bin metrekare otopark alanı bulunan Delta Deluxe içerisinde; yüzme havuzları, hamam, sauna, fitness center gibi sosyal alanlar mevcut. 

15 dönüm arsa üzerine kurulan Delta Deluxe, 7/24 güvenlik ile korunuyor. Projede 1+0 dairelerin fiyatları 186 bin liradan, 84 metrekare 1+1 dairelerin fiyatları 215 bin liradan, 95 metrekare 1+1 dairelerin fiyatları ise 249 bin liradan başlıyor. 

Delta Deluxe