Dekon Senkron / Dekon İnşaat

Dekon İnşaat firmasının Dekon Senkron projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Dekon Senkron

Dekon Senkron’da yüzde 5 peşinat fırsatı!

Konut Projeleri Emine Pile 01.03.2017
Dekon İnşaat tarafından Ataşehir Şerifali’de hayata geçirilecek olan Dekon Senkron projesi uygun fiyat avantajı sunuyor.
İstanbul Anadolu Yakası'nın en merkezi iş bölgesi Ataşehir'de yükselen Dekon Senkron, İstanbul Finans Merkezi'nin yanı başında bulunuyor. Daha önce Dekon Suadiye Ametist, Dekon Plus ve Dekon Silva projelerine imza atan Dekon İnşaat, bu kez Dekon Senkron projesine firmanın ismini verdi. 

Arsa alanı 12 bin metrekare olan proje toplam 168 konuttan oluşuyor. 1+1 ve 2+1 daire seçenekleri sunan Dekon Senkron, Ümraniye ve Ataşehir arasında, İstanbul Finans Merkezi'ne komşu bir konumda yer alıyor. Avrasya Tüneli, Ümraniye-Ataşehir-Göztepe raylı sistem hattı ve metrolarla bağlantılı, tüm ulaşım akslarına yakın konumuyla Dekon Senkron'da yaşayanlar istedikleri yere en kısa yoldan varıyor.

Uygun ödeme avantajı sunan Dekon Senkron projesinde yüzde 5 peşinat, 3 ay sonra yüzde 20, 1 yıl sonra yüzde 25, 2 yıl sonra yüzde 25 şeklinde ödeme yapılıyor. Kalan yüzde 25'lik konut bedeli 48 aya bölünüyor. Kira öder gibi ev sahibi yapacak olan projede taksitler ise 1.800 TL'den başlıyor.

Dekon Senkron dekon inşaat