dekon senkron

Dekon Senkron projesi nerede?

Konut Projeleri 03.05.2017 16:57

Dekon İnşaat imzası ile hayata geçirilen Dekon Senkron projesi Ümraniye'de inşa ediliyor.

Ümraniye bölgesinde hayata geçirilen Dekon Senkron projesi, 12 bin metrekarelik arsa alanına inşa ediliyor. Projede toplam 168 adet daire yer alırken daireler 17 katlı tek blokta toplanıyor. Dekon Senkron projesinde bulunan daireler 1+1 ve 2+1 olarak tasarlanıp büyüklükleri 63 metrekareyle 109 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.

Dekon İnşaat'ın Ümraniye bölgesinde inşa ettiği Dekon Senkron projesinin içerisinde 5 bin metrekarelik ticaret alanı bulunuyor. Havuzdan SPA'ya, fitness merkezinden hamam ve saunaya kadar birçok alanı bünyesinde barındıran Dekon Senkron projesi, ticari alanda yer verdiği yeme-içme ve alışveriş mekanları yer alıyor.

Dekon Senkron projesi nerede?

İstanbul Finan Merkezi'ne komşu konumda yer alan Dekon Senkron projesi Ataşehir'e yürüme mesafesinde yer alıyor. Ayrıca TEM Otoyolu'na 200 metre, AVM'ye 100 metre, Ataşehir'e 10 dakika yürüme mesafesinde bulunan proje Avrasya Tüneli'ne ise araçla 22 dakikalık mesafede yer alıyor.

Dekon Senkron projesi Ümraniye'nin merkezi konumda yer alıyor. Proje, Anabilim Eğitim Kurumları, Kadıköy Belediyesi Hayvan Barınağı, Memorial Ataşehir Hastanesi, Asyapark Outlet Alışveriş Merkezi, Osmangazi Korusu ve Sosyal Tesisleri ve metro istasyonları gibi alanlara yakın konumda bulunuyor.

Dekon Senkron projesi adresi: İstanbul Finans Merkezi Bölgesi Şenol Güneş Bulvarı Tatlısu Mah. Esenli Sok. Ümraniye/İstanbul