Dekon Senkron / Dekon İnşaat

Dekon İnşaat firmasının Dekon Senkron projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
dekon senkron projesinin havadan görünümü

Dekon Senkron fiyatları ve ödemelerinde büyük fırsat!

Konut Projeleri Uğurcan Tokay 18.09.2017
İstanbul Finans Merkezi'nin yanı başında yükselen Dekon Senkron'da fiyatlar 450 bin liradan başlıyor.
Ataşehir Şerifali lokasyonunda, İstanbul Finans Merkezi bölgesinde hayata geçirilmekte olan Dekon Senkron projesinde satışlar tüm hızıyla devam ediyor. Dekon İnşaat imzasıyla yükselen Dekon Senkron Evleri'nde fiyatlar 450 bin liradan başlıyor.

Sıfır faiz fırsatı Dekon Senkron'da

Şehrin merkezindeki konumuyla öne çıkan Dekon Senkron Evleri'nde ev almak isteyenler yüzde 35 peşinat veriyor. Daha sonra yüzde 50'lik bölüm 24 ayda eşit taksitlerle kapatılıyor. Yüzde 15'lik bölüm ise konut teslim tarihi olan Mart 2019'da kapatılıyor. Projede banka kredisi kullanma imkanı da sunuluyor.

Yüzde 5 indirim yapılıyor

Farklı ödeme seçeneğinde ise yüzde 50 peşinat ödemesi yapılıyor. Yüzde 35'lik bölüm 36 ayda eşit taksitlerle kapatılıyor. Yüzde 15'lik bölüm konut tesliminde kapatılıyor. Bu ödeme seçeneğinde yüzde 5'lik ekstra indirim uygulanıyor.

Ticari birimler tüm ihtiyaca cevap verecek

İçerisinde 1+1 ve 2+1 daire seçeneklerinin bulunduğu Dekon Senkron Evleri'nde 168 konut yer alıyor. Yüzme havuzu, otopark, güvenlik gibi birçok seçeneğin yer aldığı projede ayrıca tüm ihtiyaca cevap verecek ticari birimler bulunuyor.

 

dekon senkron dekon senkron fiyat dekon senkron nerede dekon senkron ataşehir