Dekon Senkron / Dekon İnşaat

Dekon İnşaat firmasının Dekon Senkron projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
dekon senkron

Dekon Senkron dairelerinin yüzde 30’u satıldı

Konut Projeleri emlaktasondakika.com 22.03.2017
Dekon İnşaat’ın yaptığı Dekon Senkron projesinde 168 dairenin yüzde 30’u satılırken 300’ün üzerinde ön talep olduğu belirtiliyor.
13 yıldır İstanbul Anadolu yakasında nitelikli konut projelerine imza atarak binlerce kişiyi ev sahibi yapan Dekon İnşaat, İstanbul Finans Merkezi'nin kalbinde yeni bir projeye start verdi. İstanbul Finans Merkezi'ne yürüme mesafesindeki konumuyla tüm dikkatleri üzerine çeken Dekon Senkron, konumu, konsepti, ve vaat ettiği yaşam kalitesiyle öne çıkıyor.

Dekon Senkron Konforlu Yaşam Vaat Ediyor

Finans Merkezi'nin içinde, değerli konuma ve farklı daire seçenekleriyle her türlü ihtiyaca cevap veren Dekon Senkron'da, 200 araçlık kapalı otopark alanı, açık havuz, spor salonu, çocuk oyun alanları gibi sosyal alanların yanı sıra, sosyal donatı alanları dikkat çekiyor. Dekon Senkron'un altında iki açık kat şeklinde bulunan alanda, kafelerden restoranlara, marketlerden farklı ihtiyaçlara yönelik alışveriş ve hizmet alanlarına kadar pek çok mağaza olacak. dekon Senkron'un sosyal donatı alanı, bina sakinlerinin yanı sıra, yakın çevrenin de cazibe merkezi olacak. bir rezidansta olması gereken tüm ayrıcalıkları fazlasıyla sunan Dekon Senkron, İstanbul Finans Merkezi Bölgesi'nde konforlu yaşamın adresi olacak.

Dekon Senkron'un 50 Metre İlerisinde Metro Durağı, 150 Metre İlerisinde Hastane ve Okul İnşa Ediliyor
Finans Merkezi'nin kalbinde, hayatın tam içerisinde konumlanan Dekon Senkron, Ataşehir'in merkezine 10 dakikalık yürüme mesafesinde bulunuyor. Finans Merkezi kapsamında yapılacak metro hattı ise, Dekon Senkron'a ulaşımı daha da kolaylaştıracak. Plana göre, metro durağı Dekon Senkron'a 50 metre mesafede yer alacak.
Projeye 150 metre mesafede ise hastane ve okul inşaatı için çalışmalar başlatıldı.

Dekon Senkron'da Yaşam Mart 2019'da Başlıyor

Yaklaşık 5 bin metrekarelik bir alan üzerine kurulan 17 katlı projede, 63 metrekare ile 109 metrekare arasında değişen, 1+1 ve 2+1 168 dairenin yanı sıra, 10 adet de ticari ünite bulunuyor. mart 2019'da yaşamın başlayacağı Dekon Senkron'da metrekare birim fiyatı 4 bin 800 liradan başlıyor. Potansiyeli nedeniyle yatırımcıların da yoğun ilgisi ile karşı karşıya kalan projede metrekare fiyatlarının kısa süre içerisinde 7 bin 500 liraya çıkması bekleniyor. 2019 yılında Finans Merkezi'nin de tamamlanması ile metrekare fiyatlarının 10 bin liranın üzerinde olacağı ön görülüyor.

Satışlar Şimdiden Başladı

Dünya ekonomilerinin önemli durakları olan New York, Londra ve Dubai'den bile daha büyük bir finans merkezi hayata geçirme amacıyla yola çıkılan İstanbul Finans Merkezi, ekonominin nabzının atacağı ve kuralların yeniden yazılacağı bir merkez olacak. Dekon Senkron ise İstanbul Finans Merkezi'ne yatırım yapmak isteyenler için cazip seçenekler sunuyor. 300'ün üzerinde ön talep alan Dekon Senkron'da dairelerin yüzde 30'u satıldı.

Dekon İnşaat Kendi Finansman Modelini Oluşturdu

Dekon İnşaat, Dekon Senkron projesi için kendi finansman modelini de oluşturdu. Dekon Senkronlu olmak isteyenler, sadece yüzde 5 peşinat verip, sıfır faizle 48 ay vade yapma şansını elde ediyorlar. Taksitlerin 1.800 liradan başladığı Dekon Senkron için banka anlaşmaları yakında açıklanacak.

dekon inşaat dekon senkron istanbul finans merkezi