Dekon Senkron / Dekon İnşaat

Dekon İnşaat firmasının Dekon Senkron projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Dekon Senkron

Dekon Senkron basına tanıtıldı

Konut Projeleri Emine Pile 22.03.2017
Dekon İnşaat tarafından İstanbul Finans Merkezi’nde inşa edilecek olan Dekon Senkron projesi basın karşısına çıktı.
Anadolu Yakası'nın iş ve yaşam merkezi Ataşehir'de İstanbul Finans Merkezi'nin yanıbaşında hem iş hayatının hem de şehrin merkezinde yer alan Dekon Senkron basına tanıtıldı.

Merakla beklenen Dekon Senkron, 168 daireden oluşacak. Tek blokta, hepsi balkonlu olarak tasarlanan projede 1+1 ve 2+1 konut tipinden meydana geliyor.

Dekon Senkron, daire ve dükkanlardan meydana geliyor. 12 bin metrekarelik arazi alanına sahip proje tüm ulaşım akslarına yakın bir konumda bulunuyor. 

METREKARE FİYATLARI 4 BİN 800 LİRADAN BAŞLAYACAK 

Kapalı otopark, fitness center, SPA, hamam, sauna, oyun alanları ve konsiyerj hizmeti gibi pek çok ayrıcalıklar sunan projede 1+1 dairelerin fiyatları 394 bin lira ile 468 bin lira, 2+1 dairelerin fiyatları ise 561 bin lira ile 702 bin lira arasında değişiyor. 

Teslimleri 24 ay sonra başlayacak olan Dekon Senkron'da ödemeler ise % 5 peşinat, 48 ay 0 faiz, 1.800 TL den başlayan taksitlerle yapılabilecek.

Daire metrekare fiyatlarının 4 bin 800 bin liranın üzerinde olması öngörülen Dekon Senkron projesinin 2019 yılında tamamlanması planlanıyor.

DEKON İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Cevdet Erdem'in katıldığı lansmanda projenin lokasyonuna değinen Erdem, bunun Dekon Senkron'daki satışlara büyük etkisi olduğunu belirtti. Cendet Erdem "Gerek ikinci elde gerek kiralamada değer kaybeden, aksine garanti prim oluşturacağını belirtmek isterim" dedi. 

Dekon Senkron Dekon İnşaat Ataşehir Dekon İnşaat yeni projesi