Dekar Asmalı Sokaklar / Dekar DK

Dekar DK firmasının Dekar Asmalı Sokaklar projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
dekar Asmalı Bahçeler 2. etap evleri

Dekar Asmalı Bahçeler'in ikinci etabı satışa açıldı

Konut Projeleri Zeynep Karabağ 22.12.2014
"Her eve bir bahçe" konseptiyle hayata geçirile Asmalı Bahçeler, Dekar DK tarafından Bahçeşehir'de konumlandırılıyor.
2. etabının satışa açıldığı proje, 50 bin metrekare arsa üzerine yayılıyor.

1. etaba gösterilen yoğun ilginin ardından, 2. etabı satışa sunulan Dekar Asmalı Bahçeler, 3 etaptan oluşuyor. Dubleks ya da tek katlı konutlardan oluşan bahçeli evlerin alanları 119 metrekare ile 188 metrekare arasında değişiyor. 

Konutların metrekare birim fiyatları 3 bin 500 lira ile 4 bin 500 lira aralığında. 2+1'den 5+1'e kadar sekiz farklı büyüklükte toplam 228 bahçeli evden meydana gelen sitede, her evin 30 ila 300 metrekare bahçesi mevcut. 

Türk mimarisine özgü çizgiler 

2. etap evlerinin 2016 Haziran'ında teslim edileceği Dekar Asmalı Bahçeler'de evlerin dış cepheleri Türk mimarisinin karakteristik özelliklerini yansıtıyor. Yaşama ayrı bir renk ve kalite katacak olan ahşap cumbalı evlerin sakinleri hem modern zamanı yaşayacak hem de geleneksel dokuyu deneyimleyecek. 

Ev sahiplerinin açık havadan mümkün olduğu kadar çok faydalanabilmesi için Dekar Asmalı Bahçeler'de 23 bin metrekarelik bir park alanı yer alıyor. Bu eşsiz park alanında tenis kortları, basketbol sahaları, yürüyüş parkurları, bisiklet yolları, futbol sahası, çocuk oyun parkları ve bir adet seyir terası bulunuyor.

Dekar Asmalı Bahçeler İletişim Bilgileri;

Web: http://asmalibahceler.com/
Telefon: 0 (212) 850 5 400

Dekar Asmalı Asmalı Bahçeler dekar dk