Validebağ Konakları / DAP Yapı

DAP Yapı firmasının Validebağ Konakları projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Dap Yapı

Dap Yapı, konutta yüzde 25 çadır indirimi başlattı

Konut Projeleri Zeynep Karabağ 24.03.2017
DAP Yapı, yüzde 25 indirim yapacağı tarihi kampanya için Ümraniye'de yer alan Meydan AVM'de dev bir çadır kurdu.
DAP Yapı, hem oturum hem de yatırım amaçlı konut edinmek isteyenlere 8 projesinde yüzde 25 indirim imkanı sundu. DAP Yapı, tarihi kampanya için Ümraniye'deki Meydan AVM'de dev bir çadır kurdu. 23 Mart-9 Nisan 2017 tarihleri arasında devam edecek olan kampanya stoklarla sımrlı.2 hafta sürecek olan kampanyada 397 bin TL'lik konut 297 bin TL'ye, 500 bin TL'lik konut 375 bin TL'ye, 1 milyon TL'lik konut 750 bin TL'ye satılacak. Dap Yapı'nın kampanyaya dahil ettiği projeler arasında Dalga Kule, Burgu Kule, Tango Kule, Vazo Kule, Adam Kule, Taksim Petek Residence, Teras Kule ve DAP Vadisi'nde yer alan ofisler bulunuyor. Projeler kampanya kapsamında güncel fiyatları dörtte bir oranında düşürülerek alıcı ve yatırımcılarla buluşuyor.

Sıfır faizle 50 ay vade imkanı

Kişiye özel ödeme planıyla 50 aya kadar sıfır faizle vadelendirilen projeler hemen teslim özelliğiyle öne çıkıyor. Peşin veya banka kredisiyle alanlar yüzde 25 indirimden faydalandıkları gibi, 'kendi kendisini ödeyen rezidanslar'ın kira geliri 10 yılda yatırımı amorti ediyor. Öte yandan gayrimenkulün değeri de artarak prim yapıyor.

Tarihi kampanya için Meydan AVM'de dev bir çadır kurduklarını belirten DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz kampanya ile ilgili şöyle konuştu: "Konut edinmek isteyenler için tüm imkânları seferber etmiş durumdayız. Emlak Konut GYO ve bankalarla el ele vererek, Validebağ Konakları projemiz için özel koşullar oluşturmuştuk. Müthiş bir ilgiyle karşılaştık. Çok yoğun bir talep gelince, fiyat avantajı Validebağ projesiyle sınırlı kalmasın, diğer projelerimiz için de geçerli olsun istedik. DAP Yapı olarak, kendi tarihimizde ilk defa yüzde 25 indirim yaparak, tüm vatandaşlarımızın yararlanacağı şekilde yeni bir kampanya başlatıyoruz. İstanbul'a ve ülkemize anıt binalar, sembol eserler kazandırmaya devam ederken, halkımızın yararlanması için tarihi bir fırsat sunuyoruz."

Dap Yapı meydan avm Dalga Kule Burgu Kule Tango Kule Vazo Kule Adam Kule Taksim Petek Residence Teras Kule DAP Vadisi