DAP Adam Kule / DAP Yapı

DAP Yapı firmasının DAP Adam Kule projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
 Adam Kule,

Dap Yapı Adam Kule’den haftasonu etkinlikleri!

Konut Projeleri Emine Pile 28.04.2015
Dap Yapı tarafından İstanbul Maltepe’de hayata geçirilen Adam Kule projesi rezidans ve home ofis olarak inşa ediliyor.
İstanbul Anadolu Yakası'nın değerli bölgelerinden Maltepe'de inşa edilen Adam Kule, gerek lokasyonu gerek manzarası ile büyük beğeni topluyor. Sahile sadece 800 metre mesafede bulunan projede dairelerin bir kısmı deniz ve adalar manzarasına sahip bulunuyor.  

Maltepe Dragos'ta 3 bin metrekare büyüklüğündeki arsa üzerinde yükselen Adam Kule projesinde 1+0 ve 1+1 daireler yer alıyor.  Daire büyüklüklerinin 67 metrekare ile 144 metrekare arasında değiştiği projede daireler isteğe göre birleştirilebiliyor. Projede daire fiyatları ise 200 bin liradan başlangıç gösteriyor. 

Dap Yapı Adam Kule'den barbekü partisi ve kokteyl!

Farklı mimari tasarımlarla sektörün öncü firmaları arasında yer alan Dap Yapı, ön talep topladığı Adam Kule projesi için yoğun bir ilgi ile karşılaştı. Şu ana kadar yaklaşık 5 bin kişiden ön talep alan projeye yoğun ilgi gösteren ve detaylı bilgiler almak isteyen müşteriler hafta sonunu güzel geçirecekleri etkinliğe davet ediliyor.     

Cumartesi günü 11.00-17.00 saatleri arasında barbekü partisi, pazar günü ise aynı saat aralığında brunch düzenleyecek olan Dap Yapı, Maltepe'deki Adam Kule satış ofisinde misafirleri ile güzel dakikalar geçirecek.

Adam Kule Dap Adam Kule