self istanbul

Çocuk dostu proje Self İstanbul büyük ilgi görüyor

Konut Projeleri 13.11.2017 11:44

çocuk dostu proje geliştiren Karden İnşaat, zengin sosyal donatı alanlarıyla da yatırımcılardan büyük ilgi görüyor.

Self İstanbul'da çocukların güven içinde hoşça vakit geçirebilecekleri çocuk dostu proje geliştiren Karden İnşaat, zengin sosyal donatı alanlarıyla da yatırımcılardan büyük ilgi görüyor. 

Yeşil dokulu konsepti, estetik mimarisi, konforlu daireleri, günlük ihtiyaçların karşılanabileceği ticari alanları, zengin spor ve sosyal yaşam alanlarıyla keyifli bir site hayatı sunulan Self İstanbul'da; içinde anaokulunun da yer aldığı 27 derslikli özel okul, aktivite ve hobi alanlarıyla dolu 1.000 metrekarelik kapalı tesis çocuklu ailelerin hizmetine sunuluyor. 0-6 yaş, 6-12 yaş ve 12-18 yaş aralığına göre ayrı ayrı düzenlenmiş tesiste evcil hayvan parkı, eğlence alanı, aktivite ve hobi bahçelerinden site sakinleri ücretsiz faydalanacak. 

26 bin metrekare alan üzerinde geniş peyzaj ve sosyal yaşam alanlarının yer aldığı Self İstanbul'da ayrıca; yetişkinler ve çocuklar için açık havuz, fitness, hamam, sauna, aktivite alanları, yürüyüş yolları, dinlenme alanları, bitkisel peyzaj, sosyal tesis ve çocuk oyun alanları bulunuyor. 

7/24 özel güvenlik, her daireye özel depo alanı ile kapalı otopark da projede yer alıyor.

Projede yatırımcıya balkonlu 1+1, ebeveyn banyolu 2+1, süit odalı 3+1, 4+1 konut tipleri ile çatı dubleksi ve bahçe katları olmak üzere farklı seçenekler sunuluyor. 

Ev, iş ve alışveriş yaşamını bir araya getiren Self İstanbul'da dairelerin metrekaresi lansman dönemine özel 3.200 TL'den başlarken, projede bölgenin ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde planlanan çarşı konseptli 60 adet dükkan da yer alıyor.

İnşa çalışmalarının başladığı projede teslimler Eylül 2019'da yapılacak.