Naturalm Çiftlik Evleri / ALM İnşaat

ALM İnşaat firmasının Naturalm Çiftlik Evleri projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Naturalm Çiftlik Evleri

Çocuğunuz doğayla iç içe büyüyebilecek!

Konut Projeleri Ayşe Özlem Kuruca 17.05.2015
ALM İnşaat’ın Karamürsel’de oksijenin bol olduğu Karaahmetli Köyü’nde inşa ettiği Naturalm Çiftlik Evleri, doğayla iç içe yaşama fırsatı sunuyor.
ESD - İstanbul'a çok yakın bir konumda hayata geçirilen Naturalm Çiftlik Evleri 45 villadan oluşuyor. Son 15 villanın satışa sunulduğu Naturalm Çiftlik'teki villaların fiyatları 300 bin lira olarak açıklandı.

Çocuklu aileler için ideal bir proje...

Çocuklu aileleri göz önüne alarak inşa edilen Naturalm Çiftlik Evleri'nde çocukların toprağa basarak, dört mevsim doğayı hissederek bir yaşam sürmesi hedefleniyor.

Naturalm Çiftlik Evleri nerede?

İstanbul'a 1 saat, Bursa'ya 30 dakika, Kocaeli'ye 30 dakika, Sakarya'ya 1 saat, İzmir'e ise 3 saat mesafede bulunuyor. Çalışmalarına hız kesmeden devam edilen Körfez Köprüsü'yle İstanbul'a 60 km uzaklıkta yer alan Naturalm Çiftlik Evleri'nin içerisinde; yüzme havuzu, fitness center, otopark, güvenlik, sauna, bahçe bakımı ve geniş yeşil alanlar yer alıyor.

Ayşe Özlem Kuruca/Emlaktasondakika.com

Naturalm Çiftlik Evleri Naturalm Çiftlik Evleri fiyat Naturalm Çiftlik Evleri çocuklu aileler ALM inşaat