Colorist Şile

CFR Yapı, Colorist Şile ile konut sektörüne giriyor

Konut Projeleri Zeynep Karabağ 04.05.2016
Satış ve pazarlama şirketi olarak uzun yıllar faaliyet gösteren CFR Yapı, konut sektörüne giriyor.
‘'Çocuklar nerede oynasın'' sloganıyla yola çıkan CFR Yapı, Colorist Şile ile çocuklu aileleri kendi çocukluğundaki hayatı yaşamaya davet ediyor. Bahçe içinde iki katlı evlerde Şile'nin doğasında yer alan Colorist Şile, çocuklarınızı güvenle büyütmenize imkan sağlıyor.

Uzun yıllar inşaat firmalarının projelerini satan ekipleri yetiştiren CFR Yapı, emlak sektöründeki deneyimini Colorist Şile'yle hayata geçiriyor. Çocuk ve çocuklu aileleri hedefleyen CFR Yapı, Colorist Şile'yi adını verdiği Şile'de inşa ediyor. 18 dönüm brüt alan üzerine konumlandırılan Colorist Şile, 102 konuttan oluşuyor. İki etap halinde yapılması planlanan projenin yatırım bedeli ilk etap için 20 milyon lira, ikinci etap için ise 38 milyon liraya mal olması bekleniyor.

Colorist Şile'nin en büyük özelliklerinden biride kendine ait bir sahilinin olması. 15 yıllığına Şile Belediyesi'nden kiralanan kumsal, yaklaşık 800 metrekareden oluşuyor. Tesiste siteye özel bir de cafe olacak ve bu alana dışarıdan kimse alınmayacak. 

CFR Yapı'nn konumlandırdığı evler iki katlı. Bahçe katındaki evler kendi içinde dublex evlerden oluşuyor. Toplam yüksekliği 6.50 metre olan konutların alt katları 2+1 ve 3+1 dublex loft daireler olarak planlanırken, üst katta ise tek kat teraslı evler 1+1 ya da 2+1 şeklinde inşa ediliyor. Tüm evlerin bahçe ve verandası bulunuyor. Ayrıca her evin kendine ait 5 metrekarelik hobi bahçesi bulunuyor.

Hedef kitle çocuklu aileler

3 Mayıs'ta ön talep toplamaya başladıklarını belirten CFR Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Cafer İnan hedef kitlelerinin çocuklu aileler olduğunu belirtti. ‘'Çocuklar nerede oynasın'' sloganıyla yola çıktıklarını anlatan İnan, “İyi otellere hizmet veren bir catering firmasıyla anlaştık. Belirli periyodlarda yapacağımız barbekü partisiyle ailelere ve çocuklara Colorist Şile'yi tanıtmak istiyoruz. Colorist Şile, bizim çocukluğumuzdaki gibi bir yaşamı, site ortamında kendi çocuklarımıza sunuyor” dedi. 

Profesyonel, spor akademisi ve pedagojik formasyon eğitimi almış eğitmenlerin her yaş grubundaki çocuklarla ilgilendiğini vurgulayan İnan, yatırımcı ailelerin çocuklarını izlerken kendi çocukluklarına geri döneceklerini ifade ediyor.

24 saat güvenliğin yer aldığı Colorist Şile'de çocuklarınızı bırakın, oynasın diyen İnan, “Çocuklar oynasın, zıplasın hatta bırakın düşsün” dedi. İnan, sözlerine şöyle devam etti: “Projemizde pek çok oyun alanı var. En ilgi çekici olanı ise kamp çadırları. Çocuklar çadırda arkadaşıyla kamp hayatı yaşarken, aileler evinde oturuyor olabilecek. Mesela çocuğunuz cumartesi geceleri çadırda arkadaşlarıyla konaklayabilecek. Anne babalar bilececek ki, çocukları güvenli sitelerinde özel eğitmenler tarafından korunuyor.”

Colorist Şile CFR Yapı