Cevizli Bahçe kentsel dönüşüm projesi

Cevizli Bahçe Esenler ön satışa çıktı

Konut Projeleri Zeynep Karabağ 16.12.2014
Esenler'de kentsel dönüşüm kapsamında hayata geçirilen Cevizli Bahçe projesinde ön satışlar başladı
Esenler kentsel dönüşümü hız kesmeden devam ediyor. Bundan 2 ay önce Esenler'deki kentsel dönüşümün ilk ayağı Esenler Emlak Konutları'na start verilmişti. Şimdi ise yeni bir proje ön satışa çıktı; Cevizli Bahçe!

Esinder Yapı imzasıyla Nene Hatun Mahallesi'ndeki dönüşüm 4 bin metrekare alanda gerçekleştiriliyor. 200 civarında yeni konutun yapılacağı projeye Cevizli Bahçe adı verildi. 

cevizli bahçe foto galerisi yayında

Cevizli Bahçe Esenler daire fiyatları!

2+1 ve 3+1 daire seçeneklerinden oluşan Cevizli Bahçe'de fiyatlar 395 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Denizbank'ın finansman desteği sunduğu konutlar, üç blokta yer alıyor. 

18 ay sonra teslim

Konutların 18 ay sonra yani 2016 yılının Temmuz ayında tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi planlanıyor. Cevizli Bahçe projesinde 2 tip 2+1, 2 tip 3+1 konut bulunuyor.

esinder
Esinder Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Özkan Ercan

"Esenler halkı bu konutlar oturmak istemiyor"

Esinder Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Özkan Ercan bir açıklamasında Esenler'deki kentsel dönüşümü şöyle anlatıyor: “Biz bu şehirden kazandık tekrar bu şehre dönüştürmek istiyoruz. Bu şehri toplumun ihtiyaçları ve talepleri doğrultusunda yenilemek istiyoruz. Esenler halkı artık bu konutlarda oturmak istemiyor. Depreme dayanıklı, nitelikli, otoparkın olduğu, çocuğunun güvenle oynayabileceği alanlar istiyor.”

Cevizli Bahçe İletişim Bilgileri;

Web: http://www.esinderyapi.com.tr/
http://www.esenlercevizlibahce.com/
Telefon: 0212 508 27 27

Emlaktasondakika.com

Cevizli Bahçe Cevizli Bahçe esenler esenler kentsel dönüşümü esinder yapı