Çengelköy Sultan Makamı'nda teslimler Nisan'da!

Çengelköy Sultan Makamı'nda teslimler Nisan'da!

Konut Projeleri 05.03.2013 09:02

Nisan 2013'te yaşamın başlayacağı Sultan Makamı'nda fitness center, spa, sauna, Türk hamamı yanı sıra 2 adet Sultan Teknesi ve daha pek çok sosyal olanak sıralanıyor

 

Dünyada bir eşi daha olmayan Boğaz manzarasına, mükemmel bir mimariden bakarak, kusursuz bir yaşam için gerekli her şeyin düşünüldüğü Sultan Makamı'nda, Boğazın gerçek sultanı siz olacaksınız.
 
Sultan Makamı'nda konut fiyatları 1 milyon 660 bin dolardan başlarken, villa fiyatları 5 milyon 300 bin dolardan başlangıç gösteriyor. 24 saat sağlık hizmeti yanı sıra Sultan Makamı'nda housekeeping hizmeti veriliyor. 
 
Delta Proje İnşaat, Çağdaşyapı ve Emiroğlu İnşaat tarafından hayata geçirilen Sultan Makamı, 35 blok halinde yükseliyor. 9 müstakil köşk ile birlikte Sultan Makamı'nda 25 bahçe dubleksi, 18 normal daire ve 26 çatı dubleksi yer alıyor. 67 bin metrekarelik bir arazi üzerine kurulan Sultan Makamı, Çengelköy'ün en değerli noktasında inşa ediliyor.
 
Bir çok ünlü isim ve futbolcunun da konut sahibi olduğu Sultan Makamı toplam 78 konutluk bir proje. Nisan 2013'te yaşamın başlayacağı Sultan Makamı'nda fitness center, spa, sauna, Türk hamamı yanı sıra 2 adet Sultan Teknesi ve daha pek çok sosyal olanak sıralanıyor. 
 
4 adet VIP Mercedes aracın hizmetinize sunulduğu Sultan Makamı, kişiye özel VIP hizmetleriyle dikkat çekiyor. Özel ödeme koşullarından dekorasyon seçeneklerine kadar pek çok ayrıcalık veren Sultan Makamı, prestij ve ayrıcalığın sembolü olma hedefinde.
 
Sultan Makamı İletişim Bilgileri;
 
Telefon: 444 44 96
 
Zeynep Karabağ/Emlaktasondakika.com