Çengelköy Park Evleri / Demirland İnşaat - William Turner Construction

Demirland İnşaat - William Turner Construction firmasının Çengelköy Park Evleri projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Çengelköy Park Evleri

Çengelköy Park Evleri’nde Kadınlar Günü indirimi!

Konut Projeleri Zeynep Karabağ 07.03.2015
Çengelköy Park Evleri’nde Kadınlar Günü’ne özel olarak, peşin alımlarda yüzde 10 indirim sunuluyor.
Çengelköy'ün sırtlarında yer alan Boğaz Manzaralı konumuyla ilgi çeken projeden 373 bin dolardan başlayan fiyatlarla konut sahibi olabilmek mümkün. Bu sene yaşamın başlayacağı projede rezidans daireler 373 bin dolardan, 5+1 dubleks daireler ise 968 bin dolardan başlayan fiyatlarla ile satışa sunuluyor. Konak ve villa fiyatları ise, 1 milyon 153 bin dolar ile 3 milyon dolar arasında değişiyor. Projeden konut almak isteyenleri yüzde 75 banka kredisi kullanma imkanı da tanınıyor.

Çengelköy'ün sırtlarından sunduğu Boğaz manzarasının yanı sıra; farklı peyzaj dokusu, göletleri, sosyal olanakları, ulaşım akslarına yakınlığı ile dikkat çeken Çengelköy Park Evleri'nde Kadınlar Günü'ne özel olarak peşin alımlarda yüzde 10 indirim sunuluyor. 65 bin metrekare alanda, sokakları, dükkânları ve hatta komşularıyla bir mahalle konseptini yaşatan Çengelköy Park Evleri'nden 373 bin dolardan başlayan fiyatlarla konut sahibi olabilmek mümkün.  Bu sene yaşamın başlayacağı projede rezidans daireler 373 bin dolardan, 5+1 dubleks daireler ise 968 bin dolardan başlayan fiyatlarla ile satışa sunuluyor. Konak ve villa fiyatları ise, 1 milyon 153 bin dolar ile 3 milyon dolar arasında değişiyor.

İstanbul'un tarihi Boğaziçi semti olan Çengelköy'de şehir gürültüsünden uzak konumuyla dikkat çeken Çengelköy Park Evleri'nde, ev almak isteyenleri bir evden fazlası bekliyor. 65 bin metrekare alanda 216 konuttan oluşan projenin rezidans bölümünde, satışın devam ettiği 2+1, 3+1 ve 5+1 dubleks'lerin büyüklükleri 134 metrekare'den başlayıp 440 metrekare'ye kadar çıkıyor. Konak ve villalarda ise 269 metrekare ile 605 metrekare arasında değişen 6 farklı metrekare seçeneği sunuluyor.

Hem yatırımcılar hem de oturmak isteyenler için...

Çengelköy Park Evleri'ni “Çengelköy'ün en büyük projesi” olarak tanımlayan Selimoğlu İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Hızır Selimoğlu, projenin gerek konumu gerekse de sunduğu daire alternatifleriyle hem yatırımcılar hem de oturum amaçlı almak isteyenler tarafından talep gördüğünü söyledi.

Demirland'ın ortaklarından İlhami Demir ise, projenin Boğaz'a tepeden bakan konumu ve sunduğu mahalle konsepti nedeniyle boğazda eşi benzeri olmayan bir proje olduğunu belirterek erken Bahar Kampanyası ile tüm hedef kitleye ulaşmayı planladıklarını söyledi.

Proje Künyesi

 

İsmi:  

ÇengelköyPark Evleri

Müteahhit/Geliştirici:

Selimoğlu Group - Demirland

Arsa Sahibi:

Dosso Dossi

Arsa Büyüklüğü:

65.000 m2

Toplam İnşaat Alanı:

45.000 m2

Ünite adedi:

216 konut; 11 mağaza

Proje Bedeli:

250.000.000 USD

Sosyal İmkanlar:

2 adet Rekreasyon merkezi; açık, kapalı havuzlar, hamam, sauna, şok duşları, çocuk klubü, tenis kortu, spor sahaları, yürüyüş yolları, gölet, şelaleler

Yönetim Hizmetleri:

Site içi güvenlik, temizlik, peyzaj, concierge hizmetleri

Çarşı:

Market, restoranlar, cafeler, kuaför, kuru temizleme, banka, büfe, vs.

Çengelköy Park Evleri satılık daire çengelköy