Canan Suadiye Vapuryolu / Canan Yapı

Canan Yapı firmasının Canan Suadiye Vapuryolu projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Canan Suadiye Vapuryolu

Canan Suadiye Vapuryolu geniş daireleriyle göz alıyor

Konut Projeleri Emine Pile 19.05.2016
İstanbul Anadolu Yakası’nda kentsel dönüşüm projesi olarak hayata geçirilen Canan Suadiye Vapuryolu geniş dairelerden oluşuyor.
Canan Residence ve Canan Business projelerini inşa eden Canan Yapı, Suadiye'deki yeni projesi ile de göz kamaştırıyor. Canan Yapı'nın Suadiye'deki ilk projesi olan Canan Suadiye Vapuryolu, 3+1 ve 4+1 dairelerden meydana geliyor. Canan Yapı'nın Suadiye'de hayata geçirdiği projede toplam 26 daire bulunuyor. Arsa büyüklüğü 1.150 metrekare olan proje 13 katlı tek blok olarak yükseliyor. 

Modern tasarıma sahip olarak inşa edilen kentsel dönüşüm projesi Canan Suadiye Vapuryolu ev alanlara harika bir şehir manzarası da sunuyor. Ada, deniz ve şehir manzarasına hakim 3+1 ve 4+1 dubleks dairelerin bulunduğu Canan Suadiye Vapuryolu projesinde Suadiye Sahili ve Bağdat Caddesi yürüme mesafesinde yer alıyor. Daire büyüklükleri 137 metrekare ile 247 metrekare arasında değişiklik gösteren Suadiye'nin ferah projesinde teslimlerin ise Temmuz 2016'da başlaması planlanıyor. 

Canan Suadiye Vapuryolu Canan Residence Canan Business Canan Yapı