çamlıyaka konakları basın lansmanı
Haberler / Konut Projeleri / ÇamlıYaka Konakları 110 milyon TL yatırımla satışa çıktı!

ÇamlıYaka Konakları 110 milyon TL yatırımla satışa çıktı!

Konut Projeleri 27.09.2018 11:32

Ege Yapı'nın İstanbul Çekmeköy'de hayata geçirdiği ÇamlıYaka Konakları basın toplantısıyla lansman satışlarına sunuldu.

Gayrimenkul sektörüne katma değeri yüksek projeler kazandıran Ege Yapı, Anadolu Yakası'nın gözde yaşam bölgesi Çekmeköy'de 110 milyon TL yatırımla 19 bin metrekare alan üzerinde hayata geçti.

Taksim'de bir otelde gerçekleştirilen lansman toplantısında projenin detayları kamuoyu ile paylaşıldı. Tanıtım toplantısına Ege Yapı yönetim Kurulu Başkanı H. İnanç Kabadayı ve Mimarlık Kurucu Ortağı Sabri Paşayiğit katıldı. Toplantıda konuşan Ege Yapı Yönetim Kurulu Başkanı H. İnanç Kabadayı, Çamlıyaka Konakları projesiyle ilgili şu açıklamaları yaptı:

İstanbul'da yatırımlara devam

"Projelerimizi geliştirirken sadece daire planı, otopark, peyzaj gibi fonksiyonları tasarlamıyor bulunduğu semte katma değer sağlamayı ve ailelerimizin hayatına katacağı yaşam kalitesini arttırmayı hedefliyoruz. Önümüzdeki dönemde başta İstanbul olmak üzere diğer şehirlermizde de yüksek katma değerli yatırımlarımıza devam edeceğiz."

"Çamlıyaka Konakları ile özlem duyulan bir yaşam sunacağız"

Çekmeköy'ün merkezinde çam ormanlarının yanı başında, şehirden uzaklaşmadan doğayla iç içe, lüks bir yaşam sunacağını vurgulayan H. İnanç Kabadayı, şunları dile getirdi:

"Özgün bir mimariye sahip, az katlı, yüzde 75 yeşil alanıyla çam ormanlarının yanında, müstakil bahçeli ve teraslı evlerden oluşan, çevresinde üst segmen markaların yer alacağı ticari alanlar ve sosyal alanları ile fark oluşturmayı hedefliyoruz.

Çamlıyaka Konakları'nda geniş daire seçeneklerine ulaşmak mümkün

Proje sadece 4'er katlı bloklarda 46 konut ve cadde mağazalarından oluşuyor. 169 metrekare ile 321 metrekare arasında 3+1, 4+1 veya 5+1 tipi dairelerde, her birinin müstakil bahçe kullanımı ya da geniş terasları bulunacak. 

Sosyal donatı alanları ile cezbediyor

Sosyal yaşam açısından Çamlıyaka Konakları'nda alışveriş caddesinden restoran ve kafelerin, spor merkezinden açık havuzlara, yürüyüş parkurlarından bisiklet yollarına kadar bir yaşam başlayacak."