büyükyalı istanbul projesinin örnek dairesi

Büyükyalı İstanbul’un örnek daireleri şimdi 3D!

Konut Projeleri 19.10.2017 17:15

Kazlıçeşme'de inşa edilen Büyükyalı İstanbul projesinin örnek daireleri, emlaktasondakika.com'un özel çekimiyle şimdi 3D olarak yayında.

Zeytinburnu-Kazlıçeşme aksında hayata geçirilen Büyükyalı İstanbul projesinin 3D örnek daire çekimine emlaktasondakika.com imza attı. Bugüne kadar onlarca projenin örnek dairesini 3D görüntüleyip izleyiciyle buluşturan emlaktasondakika.com, listesine son olarak Büyükyalı'yı ekledi.

Özak GYO, Yenigün ve Ziylan ortaklığında Emlak Konut GYO arsasında inşa edilen Büyükyalı İstanbul projesi, konumu ve mimarisiyle öne çıkıyor. Konut alıcıları tarafından yoğun ilgi gören projenin örnek dairelerini şimdi 3D gezme fırsatı sunuluyor.

111 bin metrekare arsa üzerinde inşa edilen ve içerisinde 4 mahalle bulunan Büyükyalı İstanbul projesinde cazip ödeme seçenekleriyle satışlar devam ediyor. Avrasya Tüneli, Marmaray, Atatürk Havalimanı gibi noktaların yanı başında yükselen proje, eşsiz deniz manzaralı daireleriyle özel bir yaşamın kapılarını aralıyor. 

İçerisinde yer alan tarihi yapıları büyük bir özenle korunan ve yenilenen Büyükyalı İstanbul projesi, ferah yaşam alanları, restoranları ve kafeleriyle de dikkat çekiyor.