Büyükyalı İstanbul / Özak GYO - Yenigün İnşaat - Ziylan Gayrimenkul

Özak GYO - Yenigün İnşaat - Ziylan Gayrimenkul firmasının Büyükyalı İstanbul projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
 Büyükyalı İstanbul,

Büyükyalı ile trafik derdi hayatınızdan çıkacak

Konut Projeleri Emine Pile 30.06.2016
İstanbul Zeytinburnu’nda Kazlıçeşme Mahallesi’nde hayata geçirilen Büyükyalı projesi ev alanlara her anlamda iyi bir yaşam sunacak.
Bir deniz semti  oluşturmak amacıyla "4 mahalle, 1 semt" sloganıyla yola çıkan Büyükyalı İstanbul projesi, gerçek bir yalı havası aldıracak. Özak GYO - Yenigün İnşaat - Ziylan Gayrimenkul orrtaklığında hayata geçirilen proje 111 metrekarelik arazi üzerinde inşa edilecek. Daire, rezidans, ofis ve dükkanların yer alacağı proje, yeni şehircilik anlayışına uygun tasarlanacak. 

Denizin sonsuz mavisini, yeşilin her tonunu, tarihi dokusunu, lezzetlerini, sıcacık semt hayatını her an yaşatacak olan Büyükyalı İstanbul, İstanbul'un tüm güzelliklerini bir arada sunacak.  

Taş Meydanı, 4 mahalle konsepti, sosyal alanları, ulaşımı ile ev alacaklara ayrıcalıklar sunacak olan proje özlediğiniz semt hayatını yeniden yaşatacak.

TRAFİKSİZ HAYATA ‘MERHABA' 

Mimarisi İngiliz mimarlık şirketi Chapman Taylor tarafından tasarlanan proje odağına ‘insan'ı alıyor. Yapıların yüksekliği, Tarihi Yarımada'nın siluetini bozmayacak doğrultuda, silüet kararlarına uygun olarak planlanıyor.
Projenin en dikkat çeken ayrıcalıklarından biri ve en önemlisi de tabii ki ulaşımı… Kara, deniz ve raylı sistem seçenekleriyle farklı ulaşım yollarını bir arada sunan Büyükyalı, trafik kavramını hayatınızdan çıkarıyor. Yapılması planlanan marina alanları ve deniz shuttle'ları İstanbul trafiğine takılmadan istediğiniz yere kısa sürede ulaşma imkanı sağlıyor. 

Projenin yanıbaşında yer alacak Marmaray durağı ve yapımı devam eden Avrasya Tüneli, Büyükyalı'nın şehrin tüm ulaşım ağına entegre olmasını sağlıyor. Atatürk Havalimanı'na 10 km, Topkapı Sarayı'na 8 km, İstanbul karayolu ulaşımının iki ana arterinden biri olan E-5 karayoluna 2,5 km, TEM otoyoluna ise 15 km uzaklıkta bulunuyor. Büyükyalı, merkezi lokasyonuyla, Bakırköy ve Yenikapı İDO iskeleleri gibi önemli noktalara direkt bağlantı yolları sunuyor. 

Emlaktasondakika.com/Emine Pile 

Büyükyalı İstanbul Özak GYO Yenigün İnşaat Ziylan Gayrimenkul