Büyükyalı İstanbul / Özak GYO - Yenigün İnşaat - Ziylan Gayrimenkul

Özak GYO - Yenigün İnşaat - Ziylan Gayrimenkul firmasının Büyükyalı İstanbul projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
büyükyalı projesi

Büyükyalı, eylülde 85 milyon 890 bin lira gelir elde etti

Konut Projeleri Emine Pile 20.10.2016
Özak GYO, Ziylan Grup ve Yenigün İnşaat tarafından Kazlıçeşme'nin en değerli lokasyonlarından birinde inşa edilen Büyükyalı, eylül ayında rekor kırdı.
4 mahalle, 1 semt sloganı ile Zeytinburnu Kazlıçeşme'de hayata geçirilen Büyükyalı İstanbul projesi eylül ayı içerisinde sattığı 34 bağımsız bölümden elde ettiği 85 milyon 890 bin TL'lik gelirle, rekor kırdı. Proje, Emlak Konut GYO'nun her ay açıkladığı satış dağılım tablosunun birinci sırasında yer aldı. Lansmanı kısa bir süre önce gerçekleştirilen Büyükyalı'da, bugüne kadar satılan bağımsız birim sayısı ise 67'ye ulaştı.  

Büyükyalı'daki sınırlı sayıda konutun dahil edildiği ve projeye olan ilgiyi artıran Emlak Konut kampanyası, yıl sonuna kadar devam edecek. Kampanya kapsamında yatırımcılara; banka kredisi ve kefile ihtiyaç duyulmadan, %10 peşinat, aylık 0,70 faiz ve 120 ay taksitle ya da %10 peşinat, 0,42 faiz ve 60 ay taksitle kârlı bir yatırım yapma fırsatı sunuluyor.
 
Büyükyalı'nın gördüğü ilgi hakkında değerlendirme yapan Özak GYO Genel Müdürü Fatih Keresteci, “Dünyanın birçok büyük şehrinde, toplu ulaşım olanaklarının çeşitlenmesi ve yaygın biçimde kullanılmaya başlanması, bu bölgelere yapılan yatırımın değer kazanmasını sağlıyor. Emlak Konut GYO onayı ve güvencesiyle yürütülen, İstanbul'un ulaşım akslarının keşistiği bölgede yer alan Büyükyalı, bu özellikleriyle yatırımcılara büyük bir fırsat sunuyor.” dedi.

Büyükyalı Özak GYO Genel Müdürü Fatih Keresteci