Büyükada Gaziantep Evleri, Büyükada Gaziantep Projesi, Büyükada Gaziantep Satılık

Büyükada Gaziantep satışta!

Konut Projeleri 16.01.2017 12:41

Hasan Sever İnşaat tarafından, Gaziantep Çevreyolu üzerinde konumlandırılan Büyükada Gaziantep projesinin satışları başladı.

Hasan Sever İnşaat projesi olan Büyükada Gaziantep toplam 166 adet daireden meydana geliyor. 20 bin metrekare arsa alanı üzerinde konumlandırılan Büyükada Gaziantep, 3+1, 4+1, 5+1 daire tiplerinden meydana geliyor. Haziran 2019 tarihinde teslim edilmesi planlanan Büyükada Gaziantep projesindeki daire büyüklükleri ise 189 metrekare ile 326 metrekare arasında değişiyor.

100 dönümlük orman alanına komşu konumda yükselen Büyükada Gaziantep, 16 bin metrekare peyzaj alanı ve göleti ile dikkat çekiyor. Projede, hizmetli odaları, etüd salonlaro, kurban kesim alanı, sinema salonu gibi alanlara yer veriliyor. Büyükada Gaziantep satılık daire sahiplerine çocuk yüzme havuzu, futbol sahası, fitness merkezi, sauna, sinema, tenis kortu, açık yüzme havuzu, Türk hamamı, yürüyüş parkuru, kapalı yüzme havuzu, basketbol sahası gibi imkanları sunuyor.

Büyükada Gaziantep 8 blok şeklinde yükseliyor. Büyükada Gaziantep projesinde asansör, hidrofor ve su deposu da yer alıyor. Isı pay ölçer ile merkezi ısıtma sisteminin bulunduğu Büyükada Gaziantep satılık dairelerde balkon ve ebeveyn banyosuna da yer veriliyor.

Ocak 2017'de yapımına başlanan proje, 16 Ocak'ta satışa sunulmuş olup, ödeme planı kapsamında yüzde 30 peşinat + 30 ay vade imkanı bulunuyor.