Batışehir / EgeYapı Group

EgeYapı Group firmasının Batışehir projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Batışehir isviçre tatili

Buradan ev alana İsviçre tatili veriliyor!

Konut Projeleri Zeynep Karabağ 25.12.2014
EgeYapı daha yeni yıla girmeden, sömestrdaki tatil planınızı yaptı! 31 Aralık'a kadar Batışehir'den ev alana, İsviçre Alpleri'nde tatil hediye.
EgeYapı Group'un Bağcılar'da hayata geçirdiği; “Avrupa'nın En İyi Karma Kullanım Projesi” ödüllü ve “2014 yılının Getiri Potansiyeli En Yüksek Projesi” Batışehir, ev sahibi olmak isteyenlere yılın en avantajlı kampanyasını sunuyor. Batışehir'in ayrıcalıklarla dolu kampanyasından yararlanarak ev sahibi olan yatırımcılar dünyanın en ünlü kış tatili merkezlerinden İsviçre Alplerinde 4 gece 5 gün muhteşem bir sömestr tatili kazanacak. 

isviçre alpleri

Global aylık bir ekonomi dergisinin gerçekleştirdiği sektör araştırmasında ‘'2014 yılının Getiri Potansiyeli En Yüksek Projesi” olarak açıklanan, EgeYapı Group'un İstanbul Bağcılar'da hayata geçirdiği Batışehir projesi, ev sahibi olmak isteyenlere altın değerinde bir kampanya sunuyor. 

batışehir blokları

31 Aralık'a kadar geçerli olacak İsviçre Alpleri'ndeki tatil hediyesiyle birlikte yalnızca yüzde 0.69 faiz oranlı ve banka kredisiz 2 bin 299 TL taksitlerle daire sahibi ya da 36 aya varan yüzde 0 faiz fırsatından yararlanarak ticari ünite sahibi olunabilecek.

Cazip fiyatlar ve ayrıcalıklı ödeme planlarıyla Batışehirli ol, ayrıcalıklı bir hayat ve muhteşem bir tatilin kapılarını arala!

batışehir örnek dairesi

Yaklaşan sömestr tatili öncesinde projeden evini alarak Batışehirli olan yatırımcılar, dünyanın en ünlü kış tatili merkezlerinden İsviçre Alpleri'nde 4 gece 5 gün çift kişilik rüya gibi bir tatile çıkacak. 

Sömestr tatiline özel bu kampanya ile sevdiklerinizle birlikte güzel bir yaşam sürdüreceğiniz ev hayallerinizin gerçek olmasının keyfini İsviçre Alpleri'nde yaşayacaksınız.

Batışehir İletişim Bilgileri;

Web: http://www.batisehir.com/
Telefon: 444 5 343

Batışehir isviçre alpleri tatili EgeYapı yılbaşı kampanyası