Bulvar İstanbul / Özkar İnşaat - Özülke

Özkar İnşaat - Özülke firmasının Bulvar İstanbul projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Ece Atalay

Bulvar Rezidans'taki daireler dün akşam üzeri satıldı

Konut Projeleri Hüseyin Belibağlı 14.02.2015
Başakşehir’de Özülke İnşaat tarafından dün akşam üzeri satışa çıkarılan Bulvar Rezidans’ta sadece 5 konut kaldı.
Başakşehir'in Kayaşehir girişinde Emlak Konut GYO ve Özülke İnşaat iş birliği ile geliştirilen Bulvar İstanbul'un yeni etabındaki rezidans daireler olağanüstü bir ilgi gördü. 14 Şubat 2015 günü satışa çıkarılacağı duyurulan 165 rezidans için bir gün önceden satış ofisine gelen alıcılar, dairelerin çok büyük bir kısmını satın aldı. Bu sabaha kalan son 25 daire için kapora yatıran alıcılar, birkaç saat içinde bu konutları da büyük bir hızla tüketti. Reklam kampanyası için elde tutulan son 5 konuttan başka satılacak rezidans kalmadı.

1.6 milyon liraya kadar yükseliyor

Rezidans dairelerin tipleri 3+1'den 7+1'e kadar uzanırken kullanım alanları da 159 metrekare ile 341 metrekare arasında değişiyor. Metrekare birim fiyatları 3 bin 300 lira ile 4 bin 600 lira aralığındaki dairelerin en küçüğü 600 bin lira, en büyüğü 1 milyon 600 bin liradan alıcı buldu. Binin üzerinde  ön satış öncesi yaklaşık 1000'in üzerinde ön talep alan projenin yatırım değeri 120 milyon lira.

Bölgeye inanlar aldı 

Bölgeye inanan ve bu civarda ikamet eden insanların ilgisi ile karşılaştıklarını dile getiren Bulvar İstanbul'un Genel Müdürü Ece Atalay, Başakşehir'e gelecek lüks konutun ilgi gördüğünü kaydetti. Bundan sonra bu kadar yüksek katlı bina yapılmayacağı yönündeki öngörülerin de etkili olduğunu söyleyen Atalay, “Bulvar Rezidans 37 katlı olacak. Kat yükseklikleri ise 3 buçuk metre. Dolayısıyla 130 metreden daha yüksek olacak. Bundan sonra bölgede bu kadar yüksek katlı yapıya izin verilmeyeceği bekleniyor. İnsanlar Bulvar Rezidans'ı fırsat olarak gördü ve bunu değerlendirmek istedi” dedi.

Lüksün alıcısı var

Bulvar İstanbul'u aile hayatı ve oturum için planladıklarının altını çizen Atalay, “Rezidans, projedeki kurgumuzun çok daha ötesinde olacak. İstanbul'un diğer noktalarındaki çok katlı, lüks, hizmetleri olan rezidansların bölgede olmasını isteyen bir kitle var. Bulvar Rezidans bu ihtiyacı karşıladı” diye konuştu.

Son 5 konut elde zor tutuluyor 

Satışları neredeyse tamamlanan Bulvar Rezidans'ın ayrılan 5 konutu reklam kampanyası dahilinde yeni sahibi ile buluşacak.

Bulvar Rezidans Bulvar İstanbul Ece Atalay