Bulvar İstanbul / Özkar İnşaat - Özülke

Özkar İnşaat - Özülke firmasının Bulvar İstanbul projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Bulvar Rezidans

Bulvar Rezidans'ta şimdi al, 1 yıl sonra öde!

Konut Projeleri Zeynep Karabağ 10.04.2015
Başakşehir bölgesinin lüks konut projesi Bulvar İstanbul, yeni kampanyası ile ev sahibi olmak isteyenlere uygun fırsatlar sunuyor.
Bulvar İstanbul ve Bulvar Rezidans dairelerinden ev alacaklar kampanya kapsamında yüzde 10 peşin ödemeden sonra peşinattan geriye kalan miktarı ve banka kredisini 1 yıl sonra ödemeye başlıyor. 

Emlak Konut GYO ile Bulvar İstanbul İş Ortaklığı tarafından İstanbul'un hızla gelişen Başakşehir bölgesinde hayata geçirilen Bulvar İstanbul, avantajlı ödeme planlarıyla ev sahibi olmayı hayalden gerçeğe dönüştürüyor. Satış başarısı ile 2014'e damgasını vuran Bulvar İstanbul ve proje içinde yer alan, 2015'te satışa sunulan Bulvar Rezidans'ta yepyeni bir ödeme kampanyası başlatıldı. 

Yeni kampanyada satış sırasında yüzde 10 peşin ödemeden sonra geriye kalan peşinat miktarı ve banka kredisi 1 yıl sonra ödenmeye başlanıyor.     

İki etap 15 bloktan oluşan Bulvar İstanbul projesinde 2+1'den 5+1'e kadar her ihtiyaca ve arayışa yönelik 1.555 daire bulunuyor. Toplam 37 kattan her ihtiyaca yönelik 3+1, 4+1 daireler ile 5+1, 6+1 7+1 dubleks daire tiplerinden oluşan Başakşehir'in ilk rezidans projesi Bulvar Rezidans'ta ise 165 daire yer alıyor. 

Şehrin yeni merkezinde renkli ve sosyal bir yaşam sunan Bulvar İstanbul projesinde metrekare fiyatları 2800 TL ile 4000 TL arasında değişiyor. 

Başakşehir'in Lüks Konut Projesi Bulvar İstanbul Sosyal Alanlarıyla Dikkat Çekiyor

Projede toplu yaşam alanlarında sosyalleşmenin sağlanması için oluşturulan aktivite alanları dikkat çekiyor. Kültür merkezinde bulunacak özel sinema salonunda rezervasyon yaptırarak ailece veya komşularla film izleme imkanından kütüphaneye, kalabalık misafirlerin ağırlanabileceği veya davetlerin organize edilebileceği salon – lounge alanlarına kadar düşünülen pek çok ince detay, projeye ayrı bir değer katıyor. Projenin en dikkat çekici detayları arasında özellikle çocuk eğitim ve oyun odaları, spor tesisleri ve sıcak su havuzlarının da yer alması bulunuyor. 

Bulvar İstanbul projesi göletlerin, şelalelerin, kamelyaların, lavanta ve gül bahçelerinin bulunduğu geniş peyzaj alanlarının yanı sıra renkli sosyal yaşamı ile de dikkat çekiyor. Projede yer alan terapi merkezinde Türk Hamamı, sıcak su havuzları, Zen odası ve su ile terapi odası bulunuyor. 

Bulvar İstanbul Bulvar Rezidans