Bulvar İstanbul Cadde / Özkar İnşaat - Özülke

Özkar İnşaat - Özülke firmasının Bulvar İstanbul Cadde projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Bulvar İstanbul kule rezidans

Bulvar Residence, 14 Şubat'ta ön satışta!

Konut Projeleri Zeynep Karabağ 10.02.2015
Toplamda 1,555 daireden meydana gelen Bulvar İstanbul, Başakşehir'in ilk rezidans projesi olan kulesinde 165 daire yer alıyor.
Bulvar İstanbul'un rezidans kulesinde daireler satışa açıldı. 110 bin metrekare arsa alanına sahip olan Bulvar İstanbul, Özülke ve Özkar İnşaat ortaklığında hayata geçiriliyor.

Bulvar İstanbul'un merakla beklenen ve adı Bulvar Rezidans olarak açıklanan yeni etabı 14 Şubat 2015 tarihinde sadece haftasonuna özel olarak saat 08.00'de ön satışa çıkıyor.

Yoğun ilgi gördü

Başakşehir'de konumlandırılan Bulvar İstanbul Kule'de 165 daire yer alıyor. 3+1, 4+1 ve 5+1 dairelerin bulunduğu kule etabındaki dairelerin alanları 150 metrekare ile 270 metrekare arasında değişiyor. 

Başakşehir bölgesinde özel rezidans hizmetlerinin verileceği ve nitelikli ev sistemlerinin yer aldığı ev konseptiyle birçok ilke imza atan Bulvar Rezidans, ön talep satışları başlamadan ev sahibi olmak isteyenler tarafından yoğun ilgiyle karşılandı.

Metrekare fiyatları

Bulvar İstanbul Kule'de dairelerin metrekare birim fiyatı 3 bin 300 liradan başlıyor.

37 kattan oluşan rezidans kulenin sosyal alanları arasında; fitness center, kapalı yüzme havuzu, Türk hamamı, tenis kortu, kafe, sinema, restoran, kapalı otopark ve çocuk oyun alanları sıralanıyor. 

Göl ve Bulvar etabı olarak ayrılan Bulvar İstanbul'da ilk teslimlerin 2016 Haziran'ında yapılması hedefleniyor.

Bulvar İstanbul özülke özkar inşaat