Bulvar İstanbul / Özkar İnşaat - Özülke

Özkar İnşaat - Özülke firmasının Bulvar İstanbul projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Bulvar İstanbul

Bulvar İstanbul'da taksitler 1 yıl erteleniyor!

Konut Projeleri Zeynep Karabağ 28.03.2015
İki etap ve bir rezidans kuleden oluşan Bulvar İstanbul'da fiyatlar 365 bin TL'den başlıyor.
Bulvar İstanbul, göz alıcı peyzajı, huzur veren göletleri ve sosyal imkanlarıyla aradığınız keyfi sunuyor. Ayrıcalıklı ödeme fırsatlarıyla dikkat çeken Bulvar İstanbul'da 1,555 daire yer alıyor. 

Kayaşehir yolunun 3. kilometresinde yükselen Bulvar İstanbul, Sağlık Kent'e, Atatürk Olimpiyat Stadı'na ve metro istasyonuna yürüyüş mesafesinde yer alıyor. 

2+1'den 7+1 dublekse kadar farklı daire seçenekleriyle ön plana çıkan Bulvar İstanbul'da lounge alanı, yürüyüş ve koşu alanı, zen bahçeleri, lavanta bahçeleri, göletler, havuzlar, çocuk oyun kulübü, kitap okuma odası, kütüphane, cep sineması, butik çarşı ve kültür merkezi bulunuyor. 

Bulvar İstanbul ödeme planı

Özülke ve Özkar İnşaat Ortaklığı'nda Başakşehir'de konumlandırılan Bulvar İstanbul, 110 bin metrekare arsa alanına sahip. Projeden konut sahibi olmak isteyenler için yüzde 10 peşinat ardından taksitler 1 yıl sonrasına ertelenebiliyor. 

Bulvar İstanbul fiyat listesi

  • 2 oda 1 salon evler 365 bin TL ile 525 bin TL,
  • 3 oda 1 salon evler 519 bin TL ile 800 bin TL,
  • 4 oda 1 salon evler ise 760 bin TL ile 1 milyon 25 bin TL arasında değişiyor. 
  • Projede 5 oda 1 salon evlerin tamamı satıldı. 
Haziran 2016'da tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi beklenen konutlar, 2 etapta yer alıyor. Bulvar İstanbul içerisinde aynı zamanda Bulvar Rezidans kulesi de rezidans ayrıcalığını yaşamak isteyenler için tasarlandı. 

Zeynep Karabağ/Emlaktasondakika.com

Bulvar İstanbul