Iasos Beach Club Bodrum Projesi

Bu proje ile eviniz de komşunuz da hazır!

Konut Projeleri Emine Pile 10.02.2015
Meta Bilişim İnşaat tarafından tatil beldesi Bodrum Türkbükü’nde hayata geçirilen Iasos Beach Club Bodrum Projesi 144 konuttan oluşuyor.
Iasos Koyu'nda konumlanan ve ilk 4 blok inşaatının tamamlandığı proje bölgedeki diğer projelerden de farklılıklar gösteriyor. 

Fiyatlar ne kadar?

Yüzde 35'inin ön taleple satıldığı Iasos Beach Club  Bodrum Projesi'nde daire fiyatları ise her daire için lansmana özel 250 bin TL'ye sabitlenmiş bulunuyor. 

16 blokta 144 dairenin bulunduğu Iasos Beach Club Bodrum Projesi, 8 bin metrekare arsa üzerinde yükseliyor. Plaja 100 metre, Iasos Marina'ya 150 metre, Bodrum Havaalanı'na 15 dakika, Bodrum merkeze ise 30 dakika uzaklıkta yer alan bu eşsiz yaşam, tatil köyü konforunda bir butik site tadı veriyor. 

Tatil Köyü Konforunda Butik Site

Kalitesi, mimarisi, panoramik deniz manzarası ve çevreye duyarlılığı ile dikkat çeken proje 5 yıldızlı bir otelin spa merkezini aratmayan masaj odası, saunası, buhar odası, şok duşları, soyunma kabinleri ile muhteşem bir spa keyfi vaat ediyor. 

Denize sıfır konumu ile dikkatleri üzerine çeken projenin sosyal donatı alanları arasında, 100 metre uzunluğunda ahşap iskele, açık yüzme havuzu, çocuk kulübü, çocuk oyun parkı ve çocuk havuzu da bulunuyor. 

Tamamı 1+1 daireler… 

Tamamı 1+1 olarak inşa edilen Iasos Becah Club Bodrum'da dairelerin büyüklüğü ise 72 metrekare olarak tasarlandı. Balkonlara özel bir önem verilen projede balkon büyüklükleri 11 metrekareden oluşuyor ve tüm balkonlarda barbekü bulunuyor. Talebe göre ise daire büyüklükleri özelleştirilebiliyor.

Proje hakkında bilgi veren Meta Bilişim İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Can Emrah Özoral, Bodrum Kıyıkışlacık Iasos Koyu'nda konumlanan ve 144 konuttan meydana gelen Iasos Beach Club Bodrum Projesi'nde ilk 4 blok inşaatının tamamlandığını belirterek yatırımcılara seslendi; “ Biz sadece ev satmıyoruz, kendimize komşu seçiyoruz” dedi.

Ayrıca Özoral diğer projelerden farklı olarak şu açıklamayı yaptı “Balık tutmak, Ege'nin köylerini keşfetmek, uçsuz bucaksız Koy manzarasına uyanmak, bahçeden mandalina kopartmak, balkonunun kenarında begonvil yetiştirmek, tertemiz masmavi denize girmek, dalga sesiyle uyumak, teknesini evinin önüne bağlamak, tekneyle 10 dakikada Türkbükü'ne gidebilmek gibi ayrıcalıklara sahip olmak isteyen herkesi bize komşu olmaya davet ediyorum”. 

İletişim: 

0 (212) 438 63 80 
www.iasosbeachclub.com

Iasos Beach Club Bodrum Projesi Meta Bilişim Bodrum Türkbükü Bodrum daire fiyatları