Avrupark Bahçekent / Cihan İnşaat - Konut Yapı

Cihan İnşaat - Konut Yapı firmasının Avrupark Bahçekent projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
avrupark bahçekent projesinin genel görünümü

Bu ödeme seçenekleri ev sahibi yapar!

Konut Projeleri Uğurcan Tokay 30.10.2015
Avrupark Bahçekent'te 10 bin lira peşinat ödeyip konut sahibi olmak mümkün.
Cihan İnşaat'ın Bahçekent bölgesinde Emlak Konut GYO arsası üzerinde inşa ettiği Avrupark Bahçekent projesinde satışlar devam ediyor. Fiyatların 212 bin liradan başladığı projede cazip ödeme seçenekleriyle ev sahibi olma fırsatı sunuluyor.

İndirim yapılıyor

Projede ilk ödeme seçeneğine göre yüzde 30 peşinat verilmesi durumunda kalan miktar 120 ay vadeli krediyle kapatılıyor. Örnek ödeme planında 212 bin liralık 1+1 ev bu kapsamında 201 bin liraya düşüyor.

Avrupark Bahçekent'in lansmanı yoğun ilgi görmüştü...

Peşinatı 3 ara ödemeyle tamamlama fırsatı

Farklı ödeme seçeneğine göre ise 10 bin lira peşinat veriliyor. Konut bedelinin yüzde 70'lik bölümü için banka kredisi kullanılıyor. Peşinat ise 2016, 2017 ve 2018 yıllarında 3 ara ödemeyle tamamlanıyor.

Avrupark Bahçekent'in 2+1 örnek dairesi

Sıfır faizle ev sahibi olunabiliyor

Konut bedelinin yarısı peşin verilirse, bakiye sıfır faiz seçeneğiyle tamamlanıyor. Diğer bir seçenek ise yüzde 25 peşin ödeyip kalan miktarı 36 ayda kapatmak.

Dev projenin 4+1 örnek dairesi de mevcut...

Ev almak isteyenlerin önünü açan Avrupark Bahçekent projesi satışa çıktığı günden itibaren yoğun ilgi görüyor. Emlaktasondakika.com olarak satışa açıldığı ilk gün ziyaret ettiğim projede adeta izdiham yaşanmıştı.

Dev şehir parkına komşu

İçerisinde yer alan sosyal olanaklarıyla eşsiz bir proje olan Avrupark Bahçekent Evleri'nde 1394 konut bulunmakta. Teslim tarihine kadar yüzde 80 prim yapması beklenen proje 160 bin metrekarelik şehir parkının yanı başında yükseliyor.

Ünlü hoca Mustafa Denizli'de hayran

Reklam yüzü Mustafa Denizli olan Avrupark'ta konutlarla birlikte 84 ticari birim var. Dev yatırım, 78 bin 640 metrekarelik arsa üzerine hayat buluyor.

Uğurcan Tokay / emlaktasondakika.com

avrupark bahçekent avrupark bahçekent ödeme planı avrupark bahçekent fiyat