Brooklyn Park / Selimoğlu Group - Pana Yapı

Selimoğlu Group - Pana Yapı firmasının Brooklyn Park projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Brooklyn Park

Brooklyn Park'ta hak sahiplerinin daireleri belli oldu!

Konut Projeleri Zeynep Karabağ 15.04.2015
Brooklyn Park kentsel dönüşüm projesinde hak sahiplerinin daireleri belli olurken son gelişmeler açıklandı...
Fikirtepe kentsel dönüşüm bölgesinde 12'ler Camisi arkasındaki adada Selimoğlu & Pana ortaklığı projesi olan Brooklyn Park'ta arsa malikleri ile daire paylaşımı yapıldı. 

Arsa maliklerinin bağımsız bölümleri, Brooklyn Park projesinde şerefiye paylarına göre yön, kat ve büyüklüklerinin belirlenmesinin ardından SPK lisanlı bir firma tarafından onaylandı.

Selimoğlu & Pana ortaklığında ilk ruhsat alınan ve geçen hafta atılan temelden sonra katların çıkmaya başladığı Brooklyn Park projesinde 14 Nisan'da arsa sahiplerinin daire taksimatları yapılıp herkesin alacağı bağımsız bölümler kararlaştırıldı.

brooklyn park

İmza karşılığında SPK onaylı firma tarafından tespitin yapılması sonrası imza karşılığı kişiye göre tescillendi.

Fikirtepe Haber'e özel açıklama yapan Pana Yapı CEO'su Kürşat Ufuk ve Selimoğlu & Pana ortaklığı firma yetkililerinden olan SRP Koordinatörü Yasin Oğuz Ufuk'tan alınan bilgilere göre, herkesin bağımsız bölümünün belirlenmesi sonrasında kısa süre içerisinde kat irtifakları kurulup herkesin kat tapuları verilecek.

Brooklyn Park teslimleri ne zaman yapılacak?

14 bin 500 metrekare arsa üzerine kurulan Brooklyn Park'ta 732 daire yer alıyor. 3 bloklu bir proje olan Brooklyn Park konut teslimlerinin Mayıs 2017'de yapılması bekleniyor.

Brooklyn Park fikirtepe kentsel dönüşüm projeleri