Brandium Ataşehir / Emay İnşaat - Erko Şirketler Grubu

Emay İnşaat - Erko Şirketler Grubu firmasının Brandium Ataşehir projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Brandium Ataşehir

Brandium Ataşehir'de hazıra konun!

Konut Projeleri Zeynep Karabağ 01.05.2015
Konutların hemen teslim edildiği Brandium Ataşehir'de 60 aya kadar vade farksız taksit imkanı sunuluyor.
Yüzde 10 peşinat ve 60 ay faizsiz vade fırsatı sunan Brandium Ataşehir'de sınırlı sayıdaki kampanyalı dairelerden birine sahip olabilirsiniz. 

Teslim tarihi beklemeden lüks ve prestijli bir hayata adımınızı atabileceğiniz Brandium Ataşehir, rezidans, home ofis, alışveriş merkezi ve otelden meydana geliyor. 

Brandium Ataşehir'de site özellikleri; penthouse dairelerde özel yüzme havuzu ve teraslar, kapalı yüzme havuzu ve spa, 5 yıldızlı otel ve kongre merkezi mevcut.

AVM evinizin altında

Sitede; 24 saat kamera kontrollü güvenlik, konseiyerj hizmeti, toplantı salonları, vale hizmeti, kuru temizleme, kapalı otopark, çocuk oyun alanları, tenis kortu ve basketbol sahası, yüzme havuzu ve kat bahçeleri sıralanıyor. 

Toplamda 1,150 daireden oluşan Brandium Ataşehir, dört bloklu bir proje. Blokların altında yer alan AVM sayesinde, dairelerden bir asansör ile 250 mağazaya ulaşabilirsiniz.

Brandium Ataşehir