Botanica İstanbul / Mutlu İnşaat - Ak Proje

Mutlu İnşaat - Ak Proje firmasının Botanica İstanbul projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Şehrin en doğal hali

Botanica İstanbul, şehrin doğallığına çağırıyor!

Konut Projeleri Emine Pile 09.04.2015
Mutlu İnşaat - Ak Proje ortaklığında hayata geçirilen Botanica İstanbul, 28 bin metrekare arsa alanı üzerinde yükseliyor.
İstanbul'un en hızlı gelişen bölgelerinden Esenyurt'ta Marmara Park AVM yanında inşa edilen ve ‘Şehrin en doğal hali' sloganı ile dikkat çeken Botanica İstanbul, 477 daireden meydana geliyor. 7 bloktan oluşan, aile konseptine uygun olarak tasarlanan proje 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleriyle hemen her ihtiyaca cevap veriyor.

Konforu ergonomiyle buluşturan, daire büyüklükleri 62 metrekare ile 225 metrekare arasında değişiklik gösteren Botanica, sosyal olanakları ile de beğeni topluyor. Lobi, güvenlik, temizlik, teknik servis, otopark, fitness, sauna ve kapalı havuz gibi ayrıcalıklarıyla sizi şehirden koparmadan huzurlu bir dünyaya çağırıyor.

Hayatın merkezinden uzaklaşmadan kolay bir ulaşım sunan Botanica İstanbul, metrobüse, otobüs duraklarına ve E-5'e yakınlığıyla dikkat çekiyor. Ayrıca AVM'lere de komşu konumda bulunuyor.  

Botanica İstanbul Şehrin en doğal hali