Botanica İstanbul / Mutlu İnşaat - Ak Proje

Mutlu İnşaat - Ak Proje firmasının Botanica İstanbul projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Botanica İstanbul

Botanica İstanbul satışa çıktı, yüzde 30'u satıldı!

Konut Projeleri Zeynep Karabağ 09.04.2015
Canlı olarak yayınladığımız Botanica İstanbul projesinin ön satış döneminde yüzde 30'u satıldı.
28 bin metrekare arsa üzerine kurulan Botanica İstanbul'da daireler, aile konsepti ve home office konsepti olarak ikiye ayrılıyor. 

Aileler için tasarlanan kısım ile home office'lerin girişleri ve sosyal donatı alanları farklı olmakla birlikte proje içerisinde 1+1'den 4+1'e kadar farklı konut alternatifleri bulunuyor. 

Beylikdüzü'nde yükselen Botanica İstanbul, Ak Proje ve Mutlu İnşaat ortaklığında inşa ediliyor. 

Botanica İstanbul Fiyatları

Projede metrekare satış fiyatları 2 bin 700 liradan başlıyor. Bu fiyatların teslim ile birlikte 4 bin lira ile 4 bin 500 lira civarına çıkması hedefleniyor.

Yüzde 80'i yeşil alan olarak tasarlanan Botanica İstanbul'da cadde dükkanları da hizmet verecek.  

Botanica İstanbul ödeme planı

Banka kredili ödemelerin yanı sıra projede, yüzde 5 peşinat ve 48 ay 0 faizli ödeme seçenekleri sunuluyor. Ön satış süresinde Botanica İstanbul satış ofisine bölge haklı ve projenin hemen yanında bulunan Marmara Park AVM ziyaretçilerinin ilgi gösterdiği belirtildi.

2016 yılının Aralık ayında tamamlanması hedeflenen proje, 7 bloktan meydana geliyor. 487 konutluk bir proje olan Botanica İstanbul, "Şehrin en doğal hali" sloganıyla hayata geçiriliyor.

Botanica İstanbul'un yüzde 30'u satıldı

Toplam hasılat bedeli 250 milyon lira olarak belirlenen Botanica İstanbul'da yüzde 30'u satıldı.

Botanika İstanbul, 21 -23 Nisan'da gerçekleştirilecek Cityscape Abu Dabi fuarına katılarak yabancıya da açılacak. Proje içerisinde açık ve kapalı yüzme havuzundan fitness salonuna, saunadan Türk hamamına kadar pek çok sosyal alan sıralanıyor.

botanica istanbul foto galerisi

Botanica İstanbul Botanica İstanbul