Borncity Residence / Ekfa İnşaat

Ekfa İnşaat firmasının Borncity Residence projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Borncity İzmir'in dış cephe görüntüsü

Borncity Residence'ta 278 bin TL'ye!

Konut Projeleri Sinem Öztürk 22.01.2016
Efka Yatırım İnşaat tarafından inşa edilen Borncity Residence'ta fiyatlar 278 bin TL ile 305 bin TL arasında değişiyor.
İzmir'in Bornova ilçesinde yükselen Borncity Residence, 4 yıldızlı şehir oteli ve rezidans bölümünden meydana geliyor. Satışta olan rezidans bölümünde 68 adet 1+1 home ofis bulunuyor. Home ofislerin net büyüklüğü 47,5 metrekare. Yatırımcılar tarafından büyük ilgi gören projede, 38 adet home ofisin satışı tamamlandı. Borncity'de teslimler 2017 yılının Mart ayında yapılacak. Efka Yatırım İnşaat, projeyi 4 ay erken teslim etmeyi hedefliyor.

Kira getirisi 1.750 TL'den başlayacak

Borncity Residence'ta home ofislerin fiyatları 278 bin liradan başlıyor. Projedeki maksimum fiyat ise 305 bin lira olarak açıklandı. Projeden home ofis almak isteyenler banka kredisi kullanabiliyor. Piramit İş Merkezi'nin hemen arkasında yer alan Borncity'de kiraları 1.750 TL ila 2.000 TL arasında değişmesi bekleniyor. Borncity İzmir'de home ofisler Ankara Caddesi'ne bakıyor. 4 yıldızlı şehir oteli ise metro tarafını görüyor. Projede home ofisler 3 parça ankastre ürünlerle teslim ediliyor. Merkezi sistem ile ısıtma-soğutma sağlanıyor.

Borncity Residence Borncity İzmir Efka Yatırım İnşaat