Bodrum Yasemin Villaları'nda 325 bin Euro'ya!

Bodrum Yasemin Villaları'nda 325 bin Euro'ya!

Konut Projeleri Zeynep Karabağ 16.08.2012
Bodrum Yarımadası’nın şehir merkezine en yakın koyu olan Yasemin Villaları, Torba’da inşa ediliyor.
Bodrum'da imza attığı butik projelerle dikkat çeken Excel Villa, Yasemin Villaları ile Bodrum Torba'da yepyeni bir yaşam alanı sunmaya hazırlanıyor. Bodrum Yarımadası'nın şehir merkezine en yakın koyu olan Torba'da inşa edilen Yasemin Villaları, Bodrum şehir merkezine 5, havaalanına 30 kilometre mesafede yer alırken, doğanın kucağında dört mevsim yaşama imkânı sunuyor. 

Asırlık çam ve zeytin ağaçları arasında yer alan eşsiz deniz ve doğa manzaralı Yasemin Villaları, toplam 5 bin metrekarelik bir arsa üzerine inşa ediliyor. Tamamı tripleks ve 4+1 olarak tasarlanan villalar 215 metrekare olarak inşa ediliyor. Toplam 11 özel villadan oluşan Yasemin Villaları'nın satış fiyatı 325 bin Euro ile 395 bin Euro arasında değişiyor. 

Konfor ve huzurun ön planda tutulduğu projede her villanın özel yüzme havuzu, bahçesi ve otoparkı bulunuyor. Adını peyzajında kullanılan yasemin çiçeklerinden alan Yasemin Villaları sadece 350 metrelik deniz mesafesi ile sakinlerine Bodrum'un keyfini doyasıya çıkarma imkânı sunuyor. İnşaatına mayıs ayında başlanan ve yüzde 50'si tamamlanan Yasemin Villaları'nın Aralık 2012'de de sahiplerine teslim edilmesi planlanıyor. 

Yasemin Villaları İletişim Bilgileri;

Web: http://www.excelvilla.com/
Telefon: 0252 313 30 77

Zeynep Karabağ/Emlaktasondakika.com

Yasemin Villaları Yasemin Villaları bodrum Bodrum Yarımadası