Blue Lake Küçükçekmece / Metal Yapı Konut - Karmen Yapı

Metal Yapı Konut - Karmen Yapı firmasının Blue Lake Küçükçekmece projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
blue-lake-projesi

Blue Lake projesinde sabit dolar kuru ve sıfır faiz fırsatı!

Konut Projeleri Uğurcan Tokay 26.11.2016
Fiyatların 178 bin dolardan başladığı Blue Lake'te dolar kuru 3 liraya sabitlendi. Ayrıca 60 ay vadeli banka kredisi için faiz uygulanmıyor.
Metal Yapı Konut imzasıyla Küçükçekmece'de gölün yanı başında inşa edilmekte olan Blue Lake projesi, mimari tasarımı, geniş tasarımlı konutları, cazip ödeme seçenekleriyle öne çıkıyor. Deniz manzarasına da sahip olan konutların yer aldığı projede satışlar tüm hızıyla devam ediyor.

Yaşam 2017 sonunda başlıyor

38 bin metrekare arsa üzerinde yükselen Blue Lake Küçükçekmece projesi 788 daireden meydana geliyor. 1+0 ile 4+1 arasında farklılık gösteren ve büyüklükleri 60 metrekareden başlayıp 400 metrekareye kadar yükselen konutların bulunduğu projede teslimler Aralık 2017'de gerçekleştirilecek.

Sabit dolar kuru ve faizsiz banka kredisi

E5 Karayolu'nun yanı başında, TEM Otoyolu'na ise kısa mesafede hayata geçirilen ve Atatürk Havalimanı'na yakınlığıyla öne çıkan Blue Lake, yabancı yatırımcılardan da yoğun ilgi görüyor. 60-63 metrekarelik stüdyoların 178 bin dolardan, 82-93 metrekarelik 1+1'lerin ise 286 bin dolardan başladığı projede yüzde 25 peşinat verip kalan miktarı 60 ay sıfır faizli banka kredisiyle kapatma fırsatı sunuluyor. Öte yandan projede dolar kuru 3 liraya sabitlendi.

blue lake küçükçekmece fiyat blue lake nerede blue lake daire fiyatları